alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Dámske bundy na zimu

 
[19]
Bunda Down Puffer
Bunda Terrex Hike Bomber Down
Bunda Essentials Insulated Hooded
Bunda Frostguard
Bunda Glam On Puffer Down
Bunda Marathon 3-Stripes
Bunda Agravic 3L
Bunda Terrex Fastr GORE-TEX Rain
Bunda Terrex Fastr GORE-TEX Rain
Bunda Varilite Down
Bunda Terrex Xperior Cross-Country Ski Soft Shell
Vesta Terrex Primaloft Hybrid Insulation
Bunda Varilite Down
Bunda Terrex Hike Bomber Down

Vykroč do mrazivých mesiacov v dámskej zimnej bunde adidas

Dámske bundy na zimu adidas, to je spojenie štýlových a originálnych dizajnov so špičkovými technológiami, ktoré ťa udržia v teple a v pohode aj počas tých najchladnejších zimných dní a nocí. Vďaka tomu si dokážeš užiť zimu naplno a udržiavať sa vo forme, aj keď teplomer ukazuje teploty hlboko pod nulou. Stačí si len vybrať tú, ktorá najlepšie naplní tvoje potreby.

Zimné bundy pre ženy prispôsobené presne pre teba

Medzi zimnými bundami pre dámy od adidas nájdeš širokú škálu rôznych strihov, materiálov a technológií. Záleží len na tebe, čo od bundy vyžaduješ a na aký účel ju potrebuješ. Dámske bundy na zimu s pásom v klasickej výške poskytujú väčšiu slobodu v pohybe, kým predĺžené bundy poskytnú extra ochranu pred počasím a udržia ťa v teple aj v tých najkomplikovanejších podmienkach. Zvýšený golier poskytne extra ochranu tvojho krku, vďaka čomu len tak neprechladneš, kapucne na bundách rovnakým spôsobom poslúžia pre tvoju hlavu, nehovoriac o ochrane pred snehom či dažďom. Ako je pre adidas typické, či už pri konzervatívnejších dizajnoch, alebo sviežich, odvážnych a farebných variantoch našich dámskych búnd, bude špecifický dizajnový podpis adidas neprehliadnuteľný už z diaľky. Závisí len a len od tvojho vkusu, či uprednostníš overené 3-Stripes varianty, alebo si skôr fanúšikom ikonického Trefoil loga.

Bundy nabité technológiami

Základom každej zimnej bundy je poskytovať ochranu pred chladom, tým to však nekončí. Špičkové materiály ti poskytnú maximálnu ochranu pred všetkými prírodnými elementami ako je sneh, dážď či vietor. Šikovné a premyslené detaily ti navyše dovolia prispôsobiť si bundu nielen podľa tvojich predstáv, ale aj v závislosti práve od počasia, či už ide o sťahovanie kapucne alebo rukávov. Ani zipsy na bundách nedovolia vode preniknúť, takže nemusíš mať obavy si do vreciek schovať svoj telefón či peňaženku, ale aj akékoľvek iné drobnosti či cennosti.