Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Dámske Kabáty a Bundy

 
[194]
1 / 5
Strana:z 5

Dámske bundy adidas

Šport je súčasťou každej kultúry a spoločnosti a je základom zdravia a šťastia jednotlivca. Preto my v adidas veríme, že prostredníctvom športu máme moc meniť životy. Každý deň pracujeme na tom, aby sme ľudí inšpirovali a umožnili im využiť silu športu v ich osobnom alebo pracovnom živote. Používame na to tie najmodernejšie technológie, prepracované strihy, rešpektujúce pohyb, funkčné odľahčené materiály, reflexné prvky pre tvoju bezpečnosť a dizajn kombinujúci moderné prvky s tradičnými spojenými so značkou adidas.

Pre autentický vzhľad pri športe i vo voľnom čase

My v adidas veríme, že šport je cestou k sebazdokonaľovaniu i nájdeniu svojho pravého, autentického ja. Rovnako autentické by malo byť aj oblečenie, ktoré pri športe nosíš. Naše dámske vetrovky adidas ťa ochránia pred dažďom a vetrom vďaka podlepeným švom a odolnému materiálu Climaproof, v chladnom počasí zahrejú vďaka materiálu Climaheat, alebo v zime ťa naše páperové vetrovky ochránia pred besniacimi živlami vďaka páperovým komôrkam Conextbaffles adidas , ktoré sú integrované do materiálu bez použitia prídavných švov, a tým lepšie odolávajú vetru a odpudzujú vodu. Sú inšpirované dedičstvom adidas v spojení s modernými prvkami a dostupné v krátkom alebo dlhšom strihu.

Zorientuj sa v našej ponuke

Náš webshop je usporiadaný prehľadne a umožňuje výber z niekoľkých kategórií. Pomocou jednoduchých tlačidiel si vyber farbu, veľkosť, štýl, šport a na škále nastav cenovú reláciu. Preštuduj si vlastnosti jednotlivých modelov a rozhodni sa pre ten správny model.

Moderné odľahčené materiály a udržateľný rozvoj

Samozrejme, že sa zaoberáme aj výzvami spojenými s ochranou planéty a udržateľným rozvojom. Preto i v našej kolekcii využívame udržateľné a recyklované materiály, ako recyklovaný polyester. Zo všetkých našich produktov sme eliminovali použitie PVC a ftalátov. Intenzívne tiež pracujeme na vývoji budúcich mikrovlákien, ktoré nebudú zaťažovať životné prostredie.