alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Dámske hodinky

 
[13]

Elegantné aj športové dámske hodinky pre aktívne ženy

Pred tým, než sa celý svet zobudí, si už na nohách. Staráš sa o to, aby bolo ráno tvojej rodiny dokonalé, ale popritom si nájdeš ešte čas aj na beh alebo trochu cvičenia. Čas je pre teba jednoducho drahocenný. Získaj z každej sekundy maximum so športovými dámskymi hodinkami adidas. Streetové digitálne hodinky sú ideálne na tréning a beh - vďaka silikónovému remienku zvládnu aj tvrdšie zaobchádzanie a poskytnú ti všetky funkcie, ktoré budeš potrebovať. Odmeriaš si na nich koliečko na štadióne rovnako ako čas, pokým sa dopečie koláč. Stanú sa neoddeliteľnou súčasťou tvojho života - a vďaka mnohým farebným kombináciám ich budeš môcť spojiť s akýmkoľvek outfitom!

Hodinky pre ženy - elegantný doplnok aj k nočným šatám

Ukáž svojho športového ducha aj keď stojíš v žiare reflektorov! Moderné, ale elegantné hodinky adidas budú vhodným doplnkom k tvojim večerným róbam, a pritom stále podčiarkujú tvoj aktívny životný štýl. Decentné zlaté, antracitovo čierne, strieborné alebo tiež farby ružového zlata - skombinuješ ich skutočne s čímkoľvek. Elegantné ciferníky, ktoré neobsahujú zbyčné informácie, o tebe povedia presne to isté, čo o tebe hovorí tvoj výber dámskych hodiniek adidas - že vieš, čo je skutočne dôležité, a zbytočné pozlátko si už dávno nechala za sebou. Remienky z kovu alebo kože sú na jednu stranu príjemné na dotyk a pohodlné aj pri celodennom nosení, a na druhú stranu v kvalite ani v najmenšom nezaostávajú za samotnými hodinkami.

Hľadáš ideálny darček pre ňu?

Dámske hodinky adidas môžu byť tou správnou voľbou. Môžu potešiť každú dámu, ak vyberieš model, ktorý bude pasovať k jej osobnosti. V našej ponuke nájdeš niečo pre parketovú levicu, rovnako ako pre futbalovú trénerku. Dámske hodinky môžu byť len príjemným doplnkom k outfitu, aký pravidelne nosieva, a budú "čerešničkou na torte" jej krásy. Ale tiež môžu byť diamantom v korune, ktorý každého vyruší a zaujme. Výber je len na tebe - veď kto by ju poznal lepšie ako ty? Nech už sa rozhodneš akokoľvek, jedným si môžeš byť istý. Hodinky adidas potešia každú dámu, ktorej vnútorný plameň ešte nevyhasol.