Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

Hodinky Damske

(produkty 28)

adidas dámske hodinky - presnosť je výsadou (nielen) kráľovien

Šport je o prekonávaní hraníc a prekážok a zdokonaľovaní sa. Aby táto snaha získala jasný, o fakty sa opierajúci obrys, prináša adidas kolekciu dámskych športových hodiniek prispôsobených špecifickým potrebám bežcov alebo fitness tréningu. Samozrejme, nič ti nebráni používať ich aj na denné nosenie: majú skvelý dizajn, ktorý sa hodí k športovému i casual outfitu.

Návrat k začiatkom digitálnej éry

Robíme veci, ktoré majú význam, a preto sú digitálne hodinky adidas ARCHIVE stelesnením funkčnosti. Od remienka až po ochranné sklo, každý komponent má svoj účel, výrazný štýl a na zbytočnosti jednoducho nezostal priestor. Retro športové hodinky adidas sú inšpirované bohatou históriou značky adidas zo 70. rokov a predstavujú kontrast voči dnešnej elektronickej dobe. Majú kovové puzdro aj remienok. Ak uprednostňuješ skôr streetový štýl, vyber si digitálne hodinky so silikónovým remienkom ARCHIVE SP1 v bielej farbe s výrazne čiernym displejom, ktoré vzdávajú hold športovej DNA. Sú vodoodolné do 5atm, majú duálny čas, stopky, kalendár a podsvietenie.

Bež tak rýchlo, ako len dokážeš

Náramkové hodinky PROCESS prinášajú minimalistickú jednoduchosť s moderným nádychom. Svojim klasickým tvarom a účelnosťou si ťa určite získajú. Či sa práve chystáš na tréning alebo si len tak zabehať, alebo ideš do práce alebo do kina, môžeš si ich vybrať v takom prevedení, ktoré najviac vystihuje tvoju osobnosť. Sú dostupné so silikónovým alebo kovovým remienkom. Neexistuje outfit, ktorý by sa k nim nehodil. K dispozícii sú v celej škále neprehliadnuteľných farieb v štýle adidas a sú stvorené na každodenné nosenie.

Využi každú sekundu naplno

S kultovými analógovými hodinkami DISTRICT to bude hračka. Pýšia sa klasickým okrúhlym tvarom a minimalistickým ciferníkom s tromi ručičkami, majú puzdro aj remienok vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Dostupné sú v rôznych farebných prevedeniach.