adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Dámske domáce oblečenie

 
[515]

Buď štýlová počas práce z domu, pri varení alebo upratovaní. Vyber si pohodlné domáce oblečenie, ktoré dokonale zvýrazní tvoju osobnosť, štýl aj postavu.

1 / 11
Strana:z 11

AJ V OBLEČENÍ NA DOMA MȎŽEŠ VYZERAŤ NEODOLATEĽNE A ŠTÝLOVO

Veľa času z nášho života trávime mimo domova, v kancelárii, škole, divadle, reštaurácii, v obchode. Prídu chvíle, keď potrebuješ vypnúť a oddýchnuť si v kruhu svojej rodiny a načerpať novú energiu. Práve domov je miestom, kde oddychujeme a popri tom upratujeme, varíme, pečieme, hráme sa s deťmi. Zostať doma však neznamená, že budeš mať na sebe od rána do večera pyžamo alebo vyťahané tričko a tepláky. Aj v domácom oblečení môžeš vyzerať neodolateľne a štýlovo. Oblečenie na doma musí spĺňať niekoľko požiadaviek, a síce musí byť pohodlné, držať tvar a ľahko udržiavateľné. V našej ponuke dámskeho oblečenia na voľný čas nájdeš všetko, čo potrebuješ – v rôznych štýloch, farbách a materiáloch.

PRÁCA Z DOMU

Používaním moderných technológií v každodennom živote a dostupnosťou internetu sa zmenil aj náš pracovný život. Čoraz viac ľudí sa snaží nájsť si prácu, ktorá umožňuje pracovať z domu aspoň jeden deň v týždni. Pre mnohých z nás je to splnený sen, pretože práca z domu poskytuje veľa výhod. Vyhovuje hlavne ženám, ktoré sa popri práci môžu venovať domácim prácam alebo starostlivosti o deti. Ak aj ty patríš medzi ne, vyber si pohodlné domáce oblečenie z oficiálneho webu adidas.

VYBER SI Z PONUKY DÁMSKEHO DOMÁCEHO OBLEČENIA ADIDAS

Buď štýlová počas práce z domu, pri varení alebo upratovaní. Tvoj partner to zaiste ocení. V našej ponuke dámskeho oblečenia na doma nájdeš bezšvové legíny a podprsenky, ktoré ťa nikde nebudú tlačiť a obmedzovať v pohybe a navyše ti zvýraznia postavu. Ak uprednostňuješ ležérnejší štýl, siahni po širších teplákoch a mikine v nadmernej veľkosti, ktorá ťa príjemne zahreje. Alebo máš rada mikinu v skrátenom strihu? Vyber si z našej ponuky na oficiálnom webe adidas. Sú vyrobené zo zmesi bavlny a recyklovaného polyesteru. Nezabudli sme ani na dámy s nejakým tým kilom navyše, ktoré môžu zažiariť v našej kolekcii PLUS SIZE.