alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Zimné športy

 
[225]
1 / 5
Strana:z 5

Vybav sa tým najlepším z najlepšieho s kolekciou adidas pre zimné športy

Zostaň v teple a v pohode aj pri tých najväčších mrazoch. Kolekcia adidas pre zimné športy ti ponúka všetko potrebné preto, aby si si užil zimu naplno a vyzeral pri tom perfektne v každom počasí a aj v tých najhorších podmienkach. Bez ohľadu na to, či si fanúšikom lyžovania, snowboardovania, dobýjaš v zime vrcholy hôr alebo preferuješ čokoľvek iné.

Adekvátna podpora pre šport v zime

Keď teploty klesnú a z oblohu začnú padať prvé snehové vločky, znamená to, že nastal čas pre zimné športy. Mnohí v tých chvíľach nadšene vyťahujeme svoje dlho schované lyže, snowboardy či korčule. Aj v zime je totiž dôležité zostať aktívny. Aby sme si však tieto momenty mohli užiť naplno, potrebujeme výbavu a oblečenie, ktorá nám poskytne dostatočnú podporu do všetkých podmienok, ktoré si na nás zima môže pripraviť – či už to bude mrazivý dážď, sneh, ľad či prudký vietor. Okrem kvalitných búnd, ktoré ti poskytnú tepelnú izoláciu a ochranu pred všetkými živlami, to znamená aj kvalitné nohavice s podobnými vlastnosťami, či topánky, v ktorých bez zaváhania a v bezpečí zdoláš akokoľvek zľadovatelý a šmykľavý povrch. Nevyhnutné sú aj doplnky ako rukavice či čiapky, ktoré ti poskytnú plnohodnotnú ochranu, keď sa ti mráz bude snažiť dostať až do špiku kosti.

Zimný štýl nemusí byť nudný

Nebol by to adidas, keby naša kolekcia pre zimné športy nevyzerala dobre. Nájdeš tu rokmi overené dizajny s klasickými prvkami adidas, ktoré sú rozoznateľné na prvý pohľad, ale aj extravagantnejšie kúsky pre tých, ktorí túžia byť videní a zažiariť na každom svahu. Spolu so špičkovými technológiami ide naozaj o kolekciu, ktorá splní všetky tvoje očakávania. Samozrejme, že sme mysleli aj našu planétu, preto sú mnohé kúsky vyrobené z recyklovaného polyesteru, vďaka čomu prispievame k lepšej a zdravšej planéte.