alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Modré kopačky

 
[16]
Kopačky Predator Edge.4 Indoor Sala
Kopačky Copa Sense.4 Turf
Kopačky Copa Sense.4 Indoor
Kopačky Predator Edge.1 Artificial Grass
Kopačky Predator Edge.1 Soft Ground
Kopačky Copa Sense.1 Indoor
Kopačky X Speedflow.3 Laceless Turf
Kopačky X Speedflow.4 Flexible Ground
Kopačky Copa Sense.1 Firm Ground
Kopačky Predator Edge.1 Turf
Kopačky Copa Sense.4 Flexible Ground

Univerzálne modré kopačky na rôzne povrchy

Vybehni na trávnik v plnom nasadení a pripravený rozdávať góly! Okrem odhodlania vyhrávať budeš potrebovať aj poriadnu výbavu. Nechaj na ihrisku vyniknúť svoje ťažko natrénované zručnosti skvelou futbalovou obuvou akou modré kopačky adidas rozhodne sú! Vďaka výrobe z kvalitného pevného materiálu dodajú tvojim nohám potrebnú stabilitu na rôzne triky a kľučky. Zároveň im však ponúknu dostatok flexibility, aby ťa ani v najmenšom nebrzdili vrámci pohybu. Modré kopačky adidas zaujmú aj poriadnou dávkou sviežeho štýlu, ktorý dá jasne najavo, že to so športom myslíš vážne. Logo adidas a 3-Stripes nesmú chýbať. Či sa už chystáš na trávu, betón alebo futsal, s univerzálnymi modrými kopačkami adidas budeš vždy pripravený!

Modré futbalové kopačky adidas pre zapálených hráčov

Keď na trávnik nastúpiš vo futbalových modrých kopačkách adidas, súperi si budú musieť dávať dobrý pozor aby nebol debakel. Kvalitná gumená podrážka je prispôsobená na dynamickú hru. Spoľahlivo bude tlmiť nárazy chodidiel aj na pevnom povrchu. Modré futbalové kopačky adidas sú optimalizované na explozívne šprinty na plochých aj indoorových povrchoch. Prsty ti bude chrániť ochranná syntetická špička. Aby si mal pri zápase dostatok komfortu, bočná sieťovinová plocha bude privádzať k chodidlu vzduch. Nízka konštrukcia modrých kopačiek adidas ponechá tvojmu členku dostatok priestoru pre pohyb. Aby si strieľal čo najpresnejšie a mal všetky prihrávky pod kontrolou, v prednej časti kopačiek sa nachádza špeciálna 3D potlač.

Kopačky ako súčasť kvalitnej výbavy

Pre čo najlepší výkon na ihrisku si dopraj kvalitné kopačky adidas! Pomôžu ti udržať chodidlá v komforte počas celého zápasu a zlepšia aj tvoju stabilitu pri pohybe. S touto odolnou futbalovou obuvou budeš mať maximálnu kontrolu nad loptou. Ak sa o kopačky budeš náležite starať, budú súčasťou tvojej výbavy na niekoľko sezón. Staraj sa o povrch rovnako ako o vnútro obuvi. Po každom intenzívnom zápase či tréningu je vhodné kopačky poriadne vyvetrať ešte predtým, než ich založíš do skrine. Aby sa zbytočne nepoškodili a nesadal na ne prach, je vhodné ich nenechávať voľne vyložené.