Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Tenisky • Continental80

(produkty 130)
1 / 3
Strana:z 3

Retro stále žije

Osemdesiate roky sú späť viac ako kedykoľvek predtým. Svedčí o tom aj skvelá séria tenisiek adidas Continental 80. Tieto indoorové tenisky uzreli svetlo sveta v prvej polovici 80. rokov minulého storočia a rýchlo sa stali veľkým hitom pouličnej módy všade vo svete. Dnes sú krásnou nostalgickou spomienkou, ale aj skvelou a štýlovou perlou v šatníku.

Dizajn a pohodlie

Stačí ich raz obuť a hneď si ich obľúbite. Nielenže vyniknú na nohách, ale sú aj veľmi pohodlné. Hoci na prvý pohľad vyzerajú robustne, prekvapia vás svojou váhou. Pohodlné, francúzskym froté podšité vnútro topánok dáva vašim nohám pocit, akoby boli zabalené v bavlne. Pre ešte intenzívnejší pocit pohodlia je v teniskách Continental 80 použitá rozdelená gumená vsadená podrážka s dielom z materiálu EVA. Práve toto spojenie umocňuje pohodlie a zároveň zvyšuje flexibilitu celej topánky. Vnútro dotvára špeciálna vložka OrthoLite®, ktorá chráni vaše nohy pred vznikom a rozmachom nežiaducich baktérií. Okrem toho dokáže vďaka svojmu zloženiu absorbovať nárazy, preto veľmi dobre tlmí došľap. Štruktúra stielky tiež napomáha lepšiemu prúdeniu vzduchu, z toho dôvodu táto obuv zostáva dlhšie suchá aj pri náročnejšom využití a takisto rýchlejšie schne. Vďaka tomu si môžete vychutnať prechádzku a nemusíte sa zaťažovať nepohodlím či pocitom vlhka.

Okrem pohodlia ponúkajú tenisky adidas Continental 80 krásny prierez obľúbených retro prvkov spojených s najnovšími trendmi. Tento model tenisiek je dostupný v mnohých variantoch. Tenisky môžu mať kožený, semišový zvršok v mnohých farbách. Pre milovníkov výraznejších kúskov je k dispozícii verzia z chĺpkovej kože, ktorú zdobí hravý zvierací vzor alebo lesklá čierna hadia koža.

Komfortná klasika

Charakteristickým prvkom tejto streetovej klasiky je okienko s logom na boku tenisky, tesne vedľa šnúrok. Ako séria patrí Continental 80 medzi veľmi pohodlné topánky, ktorých tvar a veľkosť sú dostatočne široké a nechávajú nohe potrebný priestor. Vďaka množstvu farebných variácií si môžete vybrať pár, ktorý dokonale zapadne do vášho šatníka a podčiarkne váš osobitý imidž.