Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Ženy • Tenisky

(produkty 1511)

Štýl a pohodlie

adidas tenisky pre ženy vám poskytnú komfort, neopakovateľný štýl a vysokú kvalitu. Získali si srdcia mnohých žien po celom svete a teraz máte možnosť dať im šancu aj vy! adidas tenisky pre ženy dokonale podčiarknu váš otfit a zapadnú do vášho topánkovníka. Na svoje si prídete, či už ste fanúšičkou výrazných moderných dizajnov, retro edícií a ikonických radov, alebo len hľadáte pohodlnú obuv na každý deň. Ženské tenisky adidas sa dajú skvele kombinovať so širokou škálou šiat z vašej garderóby a preto sa rýchlo stanú neoddeliteľnou súčasťou vášho šatníka.

Retro tenisky

Medzi veľmi obľúbené patria ikonické retro edície adidas tenisiek, akými sú napríklad Superstar či Stan Smith. Obe z menovaných majú za sebou silný príbeh. Superstar boli topánky určené pre basketbalistov a rokmi si získali veľkú obľubu medzi ľuďmi ako doplnok streetového looku. Veľkého úspechu sa im dostalo aj v hip-hopovej scéne, kde sa stali neodmysliteľnou súčasťou outfitu. Séria Stan Smith zasa vychádza z celokožených topánok určených tenistom. Ich tvárou sa stal vtedy najlepší tenista sveta Stan Smith, ktorého meno nesú až dodnes. Jeho tvár môžete nájsť na ich jazyku a okrem ikonického dizajnu sa tieto adidas tenisky môžu pýšiť aj zápisom v knihe rekordov, kde boli v roku 1988 zapísané ako najpredávanejšie topánky na svete.

Moderné topánky

Pre milovníčky najnovších módnych trendov sú tu rok čo rok nové a nové edície. Príkladom sú napríklad dámske adidas tenisky Deerupt, ktoré si prakticky okamžite získali pevné miesto v topánkovníkoch po celom svete. Ak sa radíte medzi fanúšičky limitovaných kúskov alebo dizajnérskych edícií, môžete sa tešiť napríklad z edície svetovo obľúbených spoluprác s Pharrellom Williamsom či ďalšími osobnosťami.

Výborne sa nosia

Prioritou adidas je vyrábať topánky, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale sa aj výborne nosia. Pohodlie je dôležité za každých okolností, hoci pre každého to znamená niečo iné. Preto máte na výber aj veľké množstvo špeciálnych podrážok s podpornými či tlmiacimi vlastnosťami.