alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámske kopačky

 
[139]
1 / 3
Strana:z 3

Dámske kopačky, v ktorých máš svoju hru pod kontrolou

Dámske kopačky môžu upútať pozornosť na ihrisku, ale skutočné šampiónky ich použijú tak, aby kľučkovali medzi obrancami bez jediného povšimnutia. Vďaka použitým technológiám ti umožnia naplno prejaviť svoje schopnosti a venovať sa tomu, čo ti na ihrisku ide najlepšie. Jemné špičky pomôžu tlmiť každý náraz s loptou a penové časti po bokoch zase pohltia prílišnú energiu lopty. Výsledok? Lopta už len tak neodskočí od kopačky. Správna podrážka ti zase poskytne poriadny záber pokojne aj na mokrom trávniku.

Keď sú kopačky pre dámy synonymom dynamiky a ľahkosti

Sila kopu, dobrý dribbling, optimálny falš a dokonalé spracovanie lopty. To sú vlastnosti, ktoré by mali kopačky pre dámy poskytovať svojim majiteľkám len tak na počkanie. Ponor sa do sveta dámskych kopačiek na adidas a pozri sa na svet futbalu z nového uhla. Tieto dámske kopačky od adidas ťa potešia elastickými golierikmi a špeciánymi penovými podielmi, ktoré efektne vyplnia medzery na päte. S nimi môžeš diktovať tempo a silu, ktorú v sebe schovávaš pred protivníkmi. Nízka hmotnosť, prispôsobivé spevnenie, ale aj pohodlie a jednoduché obúvanie sú ďalšie dôvody od adidas,ktoré stoja za vyskúšanie.

Dámske kopačky, v ktorých sa na futbal pozrie inak

Absolútna kontrola nad vašou hrou je to, čo chce každý hráč. Najdôležitejšiu úlohu v tom zohrávajú dámske kopačky. Pretože keď raz príde tá správna chvíľa a ty nájdeš svoju skrytú silu, už sa na futbal nebudeš pozerať ako predtým. Ihrisko je vaše a je plné možností. Falošné a rozhodujúce nahrávky či strely prídu v poradí, ktoré ich súper neočakáva. Dosiahnite svoje ciele s kopačkami alebo bez nich, je to vaša voľba. Pevná noha v najdôležitejších momentoch je rozhodujúca. Niektoré dámske kopačky adidas sú vyrobené z tých najlepších materiálov, ktoré sa starajú o vašu hru. Precízne spracovanie lopty a absolútna kontrola nad hrou je to, čo ich všetkých spája.