Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo nad 50€
Vrátenie a výmena tovaru zadarmo do 30 dní

LOPTA POD KONTROLOU

Žiadny priestor na pochybnosti.

Copa

(produkty 63)

Hraj bezchybne

Ukáž nadčasovú eleganciu. Prihrávaj s ľahkosťou a rovno na kopačku. Kedykoľvek. Vyraz ľuďom dych svojou presnosťou a spoľahlivosťou. O tom sú kopačky COPA.

1 / 2
Strana:z 2

FUTBALOVÉ KOPAČKY ADIDAS COPA

V kopačkách adidas Copa ti bude futbalový svet ležať pri nohách. Sú jedným z najkultovejších modelov posledných štyroch dekád a vracajú sa vyzbrojené tými najlepšími technológiami. Svetlo sveta uzreli na Majstrovstvách sveta FIFA v roku 1982 a odvtedy precestovali celý svet. V kopačkách Copa sa naplno ukáže tvoje majstrovstvo a talent.
Ukáž svoje majstrovstvo
V kopačkách Copa hravo ovládneš loptu a pokoríš svojich súperov. Vybrať si môžeš z pánskych, dámskych aj detských modelov a veľkostí od EU 36 až 48. Samozrejmosťou sú aj štýlové farby od klasickej čierne a bielej až po tyrkysovú a striebornú.
Špičková technológia Copa
V kopačkách Copa premeníš každý kontakt s loptou na šancu. Štyri dekády futbalových technológií sú ti k službám.

Vychutnaj si novú bezšnúrkovú technológiu a zvršok, vďaka ktorému hravo ovládneš loptu. Syntetická vysokofunkčná koža používaná exkluzívne v kolekcii Copa ti prinesie jedinečné pohodlie a cit pre loptu. Vďaka flexibilnej priliehavej konštrukcii bude tvoje chodidlo dokonale spevnené. Ergonomický dizajn a tvarovaný golierik stabilizujú a spevňujú chodidlo.

V kopačkách adidas Copa bez problémov pokoríš súperov a vykročíš v ústrety sláve. Zaži skutočnú futbalovú eleganciu a pozdvihni svoju hru na vyššiu úroveň.