alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Copa topánky

 
[26]
Launch Football 2024 Fall Winter Copa image
V kopačkách adidas Copa Pure 2 budeš mať loptu plne pod kontrolou, rovnako ako aj celý zápas.

SKÓRUJ V KOPAČKÁCH ADIDAS COPA!

Zadefinuj dotyk a pocíť každý pohyb s kopačkami adidas Copa. Zaži budúcnosť tejto hry v obnovenom modeli ikonických kopačiek, ktoré od Svetového pohára v roku 1982 zdobili nohy hráčov všetkých úrovní po celom svete. 

Stav na svoj pocit

Futbal závisí od silného zmyslu pre dotyk. S kopačkami Copa budeš môcť popustiť uzdu svojim najlepším schopnostiam a precítiť každú prihrávku alebo strelu. Vyber si z kompletnej ponuky kopačiek pre mužov, ženy a deti, z presných veľkostí od 28 po 48, a vyber si zo žiarivých farebných odtieňov, od klasickej čiernej a bielej po striebornú a tyrkysovú. Vybehni na ihrisko v kopačkách, v ktorých budeš skvelo nielen vyzerať, ale sa aj cítiť.

Technológia, ktorá transformuje dotyk do schopnosti

To, čím sa kopačky adidas Copa líšia od iných, je vstavaná sofistikovaná športová technológia. Dotykové vankúšiky Touchpods sú strategicky umiestnené tak, aby absorbovali energiu nárazu z lopty, zatiaľ čo vankúšiky Sensepods umožňujú precítiť voľne plynúce spojenie medzi futbalovou loptou a nohou. Najmodernejšia bezšnúrková technológia, čisté zvršky a vysoko výkonná syntetická koža poskytujú mimoriadnu citlivosť a dokonalé pohodlie, takže teraz sa môžeš sústrediť na to, čo je dôležité, a to na svoj výkon na ihrisku.

Sloboda precítiť každý dotyk

Všetko na kopačkách Copa je skonštruované na podanie najlepšieho výkonu počas plných 90 minút na ihrisku, dokonca aj v tých najnáročnejších podmienkach. Úprava kože priamo z dielne adidas Fusionskin poskytuje hladkú povrchovú úpravu a zároveň znižuje absorpciu vody. Pevná podložka Exoframe, ktorá zatiaľ poskytuje bezkonkurenčný ťah, ťa udrží pevne na zemi pri každom dotyku a tvrdom náraze.

Vyšpičkuj svoj výkon

Kopačky by nemali byť iba ďalším kúskom športovej obuvi – na podanie čo najlepšieho výkonu na ihrisku musíš počas hry pocítiť každý úder. S kopačkami Copa budeš môcť zažiť každú hru na novej úrovni, či už sa chystáš na veľký zápas alebo trénuješ v parku.