alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

Predator

 
[141]
Launch Football Predator 2024 Fall Winter image
Kopačky adidas Predator majú len jeden cieľ. Strieľať góly. Tvojim zákrokom dajú nevídanú silu, chirurgickú presnosť a umožnia ti mať loptu plne pod kontrolou. Skórovať nikdy nebolo také jednoduché.
1 / 3
Strana:z 3

adidas Predator – obuv víťazov

Hovorí sa, že nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa. Ak nesúhlasíš, potom si tu správne. adidas Predator je tu v prvom rade pre všetkých tých, čo chcú vyhrávať. Tých, čo bojujú z posledných síl až do konca. Hráčov, ktorí nepodvádzajú, ale radi v boji o prvenstvo využijú všetky dostupné a povolené výhody. Jednu z nich na futbalovom ihrisku predstavujú aj kopačky adidas Predator. Extra funkčná obuv pre šampiónov, so špeciálnou gumenou kontaktnou plochou. Kopačky majú zároveň štýl. Súperi zbystria pozornosť už len pohľadom na ne. Zdravie svojich nôh zver do rúk futbalovým doplnkom ako sú napríklad chrániče predkolenia z dielne adidas.

Buď nezastaviteľný s kopačkami adidas Predator

Buď nezastaviteľný na každom povrchu. Kopačky adidas Predator z teba spravia zaručene kráľa strelcov. Vďaka mikroštruktúrovanému zvršku budeš môcť lepšie ovládať pohyb lopty a mieriť ju kam chceš. Táto kontaktná plocha vyhotovená 3D tlačou ti dodá oproti súperom podstatnú výhodu. Maj pod kontrolou rotáciu lopty celý zápas. Zvršok topánky v podobe textilného úpletu ti pohodlne prilne na chodidlo a spevný členok. Tvoj pohyb po ihrisku ešte vyladí funkčne rozdelená podrážka s kolíkmi. S nimi sa nešmykneš ani na vlhkom povrchu. Tvoju hru neohrozí ani dážď. Nízke kopačky sa hodia na pevné povrchy, stredne vysoké zasa skvelo na tie mäkké. Na výber máš modely so šnúrkami aj bez nich.

Športové doplnky šampiónov

Séria adidas Predator ti ponúka aj vysokokvalitné futbalové doplnky. Ochranné pomôcky, keď súper nemá na ihrisku zľutovania. Futbalové chrániče predkolenia zabránia mnohým vážnejším zraneniam vnútornou polyuretánovou výstužov. Zároveň sa však vďaka jemnej podšívke zo syntetického materiálu pohodlne nosia. Pevne na nohe ich budú držať kompresné návleky. Ako brankár oceníš kvalitné brankárske rukavice. Lopta sa ti z nich len tak ľahko nevyšmikne. Na rukách ti budú vďaka kvalitnému materiálu sedieť ako uliate. Buď na svojich súperov pripravený. Staň sa skutočným predátorom.