alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánske teplákové súpravy

 
[650]
1 / 14

Pánske teplákové súpravy pre mužov v neustálom pohybe

Štýlový za každých okolností? Pánske teplákové súpravy adidas sú dôkazom toho, že to ide aj ležérne. Hľadáš tepláky na domáci oddych, prechádzky povonku alebo potrebuješ teplákovú súpravu na pohybové aktivity? Je jedno, ako a do akej miery sa hýbeš. Dôležité je, že si môžeš tento pohyb vychutnať na maximum a pánska tepláková súprava adidas ti v tom bude nápomocná. Teplákové súpravy pre mužov sú špeciálne vyrobené tak, aby pri náročných výkonoch chránili tvoje telo. Jednak ťa chránia pred zahriatím organizmu vďaka špeciálnym technológiám, ktoré vytesňujú pot od tela, ale dvojitý úplet z recyklovaného polyesteru ťa taktiež zahreje počas chladnejších tréningov či skorých rán.. Ak si sa k športu neodhodlal pred chvíľou, asi už aj sám vieš, o čom hovoríme. 

Pánska tepláková súprava adidas na tvoj maximálny výkon

Možno sa potrebuješ odraziť od zeme a ubehnúť svoj osobný rekord alebo chceš vo fitness centre opäť posunúť svoje limity. Alebo sa chceš cítiť iba pohodlne vo svojom oblečení. Pre všetky verzie vyrábame vzdušné materiály s kvalitnou technológiou, aby si si toto oblečenie mohol užiť nielen počas tréningov. Myslíme aj na to, že sa ti počas cvičenia podaria fakt divoké kreácie. Preto sme navrhli také oblečenie, ktoré má v ohyboch elastické plochy, a teba tak nebude už vôbec nič obmedzovať. 

Vyber si, čo presne vyhovuje tvojim predstavám – aj keď ide o športové oblečenie

Hľadáš kompletnú pánsku teplákovú súpravu adidas alebo ťa zaujímajú skôr konkrétne kúsky? V tejto kategórii nájdeš teplákové bundy alebo mikiny na zips, prípadne mikiny, ktoré si prevlečieš cez hlavu. Taktiež si tu dokážeš vybrať zo širokej ponuky teplákových nohavíc rôznych dĺžok a strihov. Niektoré teplákové nohavice majú zúžený strih na nohách, či už s rebrovanou elastickou látkou alebo so zipsami po stranách. Tie neslúžia ako estetický prvok, ale skôr ti dopomôžu si tepláky ľahšie prezliecť. Iné nohavice majú zase v oblasti členkov rovný, otvorený strih. Je už na tebe, ktorý štýl ti bude vyhovovať najviac. A v neposlednom rade si dovolíme zmieniť ešte recyklovaný materiál, ktorý používame na výrobu takmer každej pánskej teplákovej súpravy. Prezri si pánske teplákové súpravy adidas a pozdvihni každý jeden tréning o level vyššie.