alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánske plavky a šortky

 
[124]
1 / 3
Strana:z 3

Pánske plavky a šortky pre maximálny komfort a zábavu

Plávanie a vodné športy fantasticky zrelaxujú telo i myseľ. Či sa im venuješ rekreačne alebo súťažne, v plavkách pre mužov adidas si vodné športy vychutnáš ešte viac. Funkčné materiály, vďaka ktorým budeš v pohode aj keď vyjdeš z vody, sú vyrobené postupmi šetrnými k životnému prostrediu. Recyklovaný polyester šetrí zdroje a znižuje emisie a funkčná priadza PrimeBlue obsahuje materiál vyrobený z recyklovaného plastu zozbieraného z pláží a pobrežia. Niektoré modely mužských plaviek obsahujú priadzu, ktorá je vyrobená z recyklovaných rybárskych sietí a nylonového odpadu. Okrem skvelého pocitu zo zdravého pohybu môžeš mať teda radosť aj z toho, že prispievaš k ozdravovaniu planéty. Niektoré modely plaviek pre mužov sú vyrobené z materiálu odolnému voči chlóru, ktorý plavky chráni a uľahčuje ich údržbu. Hydrofóbny materiál zase odpudzuje vodu a pri plávaní minimalizuje jej odpor. Širšie konštrukcie pánskych plaviek a šortiek oceníš na pláži a vďaka rýchloschnúcim materiálom napríklad aj pri plážovom volejbale. Kompresné strihy plaviek rôznych dĺžok ti uľahčia tréning a pri súťažiach zoptimalizujú výkon. Navyše ti poskytnú ochranu pred škodlivým UV žiarením. Pánske plavky a šortky adidas sú jednoducho ideálna voľba!

Plavky pre mužov s názorom

Pánske plavky adidas sú dôkazom, že funkčnosť a kvalita môžu kráčať ruka v ruke s ekologickými riešeniami. Jemné odolné rýchloschnúce materiály a premyslené strihy oceníš rovnako, ako vrecká so zipsom, ktoré sú súčasťou niektorých kúpacích šortiek pre mužov. Tréningové plavky kompresného strihu ti zlepšia výkon a vďaka podšívke z džerseja sa v nich budeš cítiť pohodlne, rovnako ako v plavkách širšieho strihu so sieťovinovou vnútornou vrstvou. Pás si môžeš upraviť pomocou šnúrky na stiahnutie a protišmyková páska na leme zaručí, že plavky zostanú na svojom mieste aj pri najdynamickejších pohyboch. Rýchloschnúce materiály sú zárukou bezchybného komfortu, aby si si mohol bez kompromisov vychutnať chvíle vo vode, ale aj keď z nej vyjdeš von. Výrazné i konzervatívnejšie dizajny plaviek uspokoja i najnáročnejšieho muža. Všetky pánske plavky adidas spája vysoká kvalita, funkčnosť materiálov, pohodlné konštrukcie a hlavne nezameniteľný nadčasový športový štýl.

Doplávaj si pre víťazstvo

Súťažné pánske plavky a šortky pre športovcov majú kompresný strih, ktorý podporuje svalový systém a kinetický reťazec, čím zvyšuje energiu potrebnú na maximálny výkon. Funkčný strih znižuje odpor vody a strategicky rozmiestnená páska zlepšuje držanie strednej časti tela, aby si mohol v bazéne pokoriť všetky rekordy. V predĺžených kúpacích šortkách pre mužov si môžeš na surfe vychutnať vlny i plážový volejbal, alebo paddleboard na pokojnom jazere. Plavky pre mužov adidas sú v každom prípade výhra!