alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kopačky lisovky

 
[175]
1 / 4
Strana:z 4

Kopačky lisovky adidas, ktoré ti dodajú rýchlosť a stabilitu

Vychutnaj si hru a dostaň zo seba s kvalitnou športovou obuvou na ihrisku to najlepšie. Kopačky lisovky adidas na tvrdý povrch dodajú tvojej hre precíznosť, ktorá ťa zaručene dostane k víťazstvu. Vyrobené z ľahkého materiálu sa pohodlne nosia a nepredstavujú pre tvoje chodidlo nadbytočnú záťaž. Práve naopak. Konštrukcia niektorých modelov je inšpirovaná šprintérskymi tretrami, takže v nich budeš môcť svojich súperov na tvrdom povrchu dosýta ubehať. Kopačky lisovky adidas majú tiež v sebe neodškriepiteľnú dávku originálneho športového štýlu. Rôzne farebné kombinácie vyhovejú milovníkom živších, ale aj zemitejších farieb. To všetko ešte dokresľujú svetoznáme logo adidas či 3-Stripes, ktoré sa nachádzajú na povrchu kopačiek lisoviek.

Kopačky na tvrdý povrch pre skúsených hráčov

Posun latku svojho výkonu s kopačkami na tvrdý povrch od adidas ešte o niečo vyššie. Priliehavá konštrukcia lisoviek kopačiek ti perfektne obopne chodidlo a bude ti na nohách pevne sedieť počas celého zápasu. Budú ako tvoja druhá koža. Dokonalé spojenie medzi kopačkami na tvrdý povrch a tvojimi chodidlami ešte zvýrazňujú penové diely na pätách, ktoré dynamicky vyplnia prázdne miesta medzi vnútrom topánky a tvojou nohou. S pružnou uhlíkovou platničkou a vyvýšenou špičkou lisoviek budeš vedieť vystreliť z miesta ako šíp. Zároveň ti pri vysokej rýchlosti zaručia stabilitu potrebnú pre majstrovské manévre medzi nič netušiacimi súpermi. Priedušné materiály, z ktorých sú kopačky lisovky adidas vyrobené, udržia tvoje chodidlá v príjemnej sviežosti počas celého zápasu.

Kvalita a štýl pre nadšencov futbalu

Rozbehni to na ihrisku s kvalitnými kopačkami adidas. Vychutnaj si rýchlosť a stabilitu, ktoré získaš s touto obuvou. K dispozícií máš ako modely so zaväzovaním na šnúrky, tak aj bez nich. Kvalita kopačiek lisoviek adidas spočíva aj v použití vysokoodolných materiálov pri ich výrobe. Pri správnej starostlivosti s nimi odohráš nespočet víťazných zápasov. Odporúčame ich po každej intenzívnej hre poriadne vyvetrať, napríklad na balkóne. Aby sa predišlo zbytočným mechanickým poškodeniam, najlepšie je obuv v čase jej nepoužívania bezpečne odložiť do botníka.