alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kopačky lisokolíky

 
[11]

Kopačky lisokolíky adidas na každý povrch

Futbal je vzrušujúcou hrou a je jedno na akom povrchu sa ju s priateľmi rozhodneš rozbehnúť. Kopačky lisokolíky adidas s univerzálnou podrážkou totiž využiješ rovnako na umelých trávnikoch ako aj na pevných a tvrdých plochách. Nič ťa v nich nezastaví! Vďaka elastickému golieriku si ich obuješ rýchlosťou blesku a môžeš vyraziť na ihrisko rozdávať góly. Univerzálne kopačky lisokolíky adidas sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré ti svojou pevnosťou zabezpečia pri behaní stabilitu. Zároveň sú však dostatočne flexibilné, aby ťa pri pohybe zbytočne nebrzdili. S lisokolíkovými kopačkami adidas na ihrisku všetkých ohúriš aj poriadnou dávkou nezameniteľného štýlu. Rôzne farby kombinované s legendárnym logom adidas či 3-Stripes vytvárajú spolu s akčným tvarom kopačiek dojem nezastaviteľnej túžby po víťazstve.

Lisokolíkové kopačky plné funkčných vychutnávok

Univerzálne lisokolíkové kopačky adidas sú plné rôzny​​​​ch funkčných vychutnávok, s ktorými ťa na ihrisku nikto tak ľahko nezastaví! Vďaka priliehavej konštrukcii ti táto futbalová obuv sadne na nohu ako uliata. Pevne ti obopne chodidlo, ale jej nízky skelet zároveň nebude tvojim členkom brániť v pohybe. Každý dobrý futbalista tiež potrebuje mať perfektnú kontrolu nad loptou. Úžasný kontakt s ňou ti pri hre zabezpečí špeciálne tvarovaný zvršok, ktorý sa prispôsobí tvaru tvojho chodidla. Pre zapálených hráčov, ktorí chcú neustále zlepšovať svoju techniku sú k dispozícií aj špeciálne vložky s elektronickými senzormi. Tie budú zaznamenávať tvoj výkon, ktorý si môžeš potom následne pozrieť v appke. Vyhodnoť svoje silné a slabé stránky, aby si sa mohol posunúť opäť o kúsok vpred. Kopačky lisokolíky z aktuálnej ponuky adidas sú tu skrátka pre teba!

Kvalitné kopačky, ktoré vydržia dlho

Uži si perfektne vybalancovanú rovnováhu medzi stabilitou a flexibilitou. S lisokolíkovými kopačkami adidas rozhodne nespravíš krok zlým smerom. Kvalitné látky, z ktorých je obuv vyrobená, sa vyznačujú aj fantastickou odolnosťou. Len tak rýchlo ich nezničíš a pri správnej opatere ti kopačky budú verne slúžiť po mnoho úspešných sezón. Po zápase kopačky poctivo vyvetraj a očisti. Na starostlivosť o povrch topánok existuje veľa prípravkov. Kompletné informácie si pozri pri konkrétnom páre kopačiek.