alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kopačky na umelú trávu

 
[13]

Kopačky na umelú trávu pre futbalových fajnšmekrov

Práve teraz sú tu kopačky na umelú trávu pre všetkých nadšencov futbalovej hry! Futbalová obuv adidas je totiž plná štýlových kúskov, ktoré si zamiluje každý športovec. Okrem skvelých funkčných vlastností ťa isto potešia aj ich rôzne farebné prevedenia s originálnymi potlačmi. Jedinečné logo adidas a 3-Stripes dá súperom jasne najavo, aby sa mali na pozore. Modely adidas s elastickým jazykom si jednoducho natiahneš na chodidlo a môžeš vyraziť na ihrisko. Kvalitné materiály, z ktorých sú kopačky na umelú trávu vyrobené, prepožičiava jednotlivým kúskom odolnosť a zároveň flexibilitu. Modely sa extra ľahko nosia a svojou priedušnosťou udržia tvoje chodidlá v príjemnom komforte. Získaj s kopačkami na umelý trávnik perfektnú stabilitu a rýchlosť! Obrancovia ťa ani nestihnú zaregistrovať, kým ty im budeš rozdávať góly.

Kopačky na umelý trávnik pre radosť z pohybu

Rozbehni to na ihrisku s kopačkami na umelý trávnik adidas! Či si vyberieš kopačky so zapínaním na šnúrky alebo bez nich, ich priliehavá konštrukcia ti tesne obopne chodidlo, takže sa ti topánky nebudú zošmykovať či zbytočne škrieť nohy. Zároveň vďaka priľnavosti konštrukcie kopačiek pri behu získaš fantastickú stabilitu. Nič nebude brániť tvojim explozívnym šprintom z miesta. Podrážka zo špeciálneho materiálu TPU zaistí, že ťa žiaden umelý povrch nebude spomaľovať. Modely s väčšou kontaktnou plochou a so špeciálnymi výčnelkami využiješ na dokonalé ovládanie lopty. Spracovať ťažkú prihrávku tak nebude pre teba žiadny veľký problém!

Štýlové kopačky plné kvality

Zober zápas do vlastných rúk s kvalitnými kopačkami na umelú trávu. Táto vysokokvalitná futbalová obuv sa pohodlne nosí a poskytne ti počas zápasu rýchlosť, stabilitu a skvelé ovládanie lopty. Ide tiež o odolné kúsky, ktoré pri dobrej starostlivosti vydržia nejeden zápas. Po intenzívnej pohybovej aktivite ich stačí mechanicky očistiť a poriadne vyvetrať. Uložením kopačiek do botníka či ich pôvodného obalu ich ochrániš nielen pred zbytočným mechanickým poškodením, ale aj pred ukladaním zbytočného prachu na ich povrchu. Pre čo najlepšiu údržbu si pozri podrobný návod pri konkrétnom produkte.