alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Ženy · Mikiny

 
[139]
Y-3 čierna Y-3 Real MadridY-3 čierna Y-3 Real Madrid

Y-3 Real Madrid

Y-3

1 / 3
Strana:z 3

Funkčné aj krásne

Mikiny adidas pre ženy poskytujú skvelý komfort na každú príležitosť. Či už máte záujem o vysoko funkčnú mikinu na športové tréningy, alebo o naozaj štýlový módny kúsok, ste na správnom mieste.

Mikiny na šport

Vzhľadom na rozličnosť jednotlivých športov a športových pohybov začal adidas vyrábať nielen tréningové mikiny, ale aj mikiny pre ženy, ktoré sú navrhnuté a vyrobené na konkrétny druh športu. Dostupné sú napríklad mikiny na futbal, ktoré majú nielen unikátny futbalový dizajn, ale aj ich strih a použité materiály sú navrhnuté špecificky pre tento šport. Rovnako detailne navrhnuté kúsky sú k dispozícii pre beh a množstvo ďalších športov, kam sa radí napríklad aj golf s mikinou určenou práve na tento šport.

Technológie pre maximálny komfort

adidas využíva vo svojich mikinách pre ženy veľké množstvo technológií. Vďaka tomu sú mikiny kompatibilné so systémom adidas Clima365. Tento princíp vrstvenia oblečenia vám zabezpečí maximálny komfort pri tréningu prakticky v akýchkoľvek podmienkach. Či už sa jedná o tréning počas horúcich letných dní, alebo vo veľkej zime či v daždi, pri správne zvolenej kombinácii oblečenia ostanete vždy v suchu a vaše telo si udrží tú správnu teplotu. Medzi bežeckými mikinami je často používanou technológiou Climalite. Takéto dámske mikiny adidas vyrába zo špeciálnej zmesi 100 %-ne funkčných syntetických vláken, ktoré majú schopnosť odvádzať vlhkosť a pot smerom od tela, vďaka čomu zanechávajú telo v suchu. Pri športových mikinách je veľmi dôležitý aj samotný strih, ktorý dokáže uľahčiť váš pohyb. Pokiaľ teda chcete využívať svoju mikinu na tréning v rôznych podmienkach, pri výbere sa zameriavajte aj na využívané technológie. Medzi struhové a tvarové úpravy patria napríklad špeciálne tvarované lakte, otvory na palce či upnutý strih.

Ekológia a štýl

Životné prostredie nie je spoločnosti adidas ľahostajné. Práve preto vyrába mnohé mikiny napríklad z recyklovaného polyesteru, ktorý je vysoko odolný. adidas pri ich výrobe znižuje emisie, čím šetrí prírodné zdroje.