alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámske plavky

 
[126]
1 / 3
Strana:z 3

Vyber si dámske plavky, v ktorých oslníš!

Horúce letné dni sa pomaly blížia a ty sa už tešíš, ako budeš každú voľnú chvíľu tráviť niekde pri vode. K tomu sa ti zídu štýlové dámske plavky, ktoré pre teba máme v ponuke. Môžeš si s nimi naplno vychutnávať plávanie, hrať plážový volejbal alebo len tak relaxovať na pláži s priateľmi. Kvalitné materiály a strihy ťa podržia pri akomkoľvek pohybe, no nebudú ťa v ňom obmedzovať.

Ženské plavecké oblečenie pre náročné

Sortiment dámskych plaviek je v adidas naozaj široký. Vieme, že len vtedy, ak ti sadnú ako druhá koža, môžeš byť sama sebou. Pri plávaní oceníš celé dámske plavky, ktoré sú navhrnuté tak, aby ti zabezpečili pohodlie a podporu, no neobmedzujú ťa pri žiadnom pohybe. Bez obáv sa tak môžeš vrhnúť do vĺn a prekonať svoje hranice. Športové dvojdielne dámske plavky využiješ nielen pri plávaní. Skvelo sa hodia aj na plážové športy. Vďaka vystuženiu a špeciálne navrhnutým strihom ťa udržia v pohode aj pri dynamických pohyboch. Súčasťou našej adidas ponuky sú aj bikiny. Pretože vieme, že občas si chceš len vychutnať oddych a lúče slnka na tvojej pokožke. Vrchný diel plaviek plaviek si môžeš prispôsobiť nastaviteľnými či zaväzovateľnými ramienkami a vychutnať si deň plný radosti a smiechu. Nech si vyberieš ktorékoľvek dámske plavky z našej ponuky, môžeš si byť istá, že sa v nich budeš cítiť vždy komfortne a štýlovo.

Výniočné materiály pre pohodlie aj štýl

Pri výbere materiálov pre dámske plavky myslíme na pohodlie pre teba, no zároveň sa snažíme urobiť aj niečo pre našu planétu. Modely vyrábame s použitím špeciálnej obnovenej priadze ECONYL®. Tá je vyrobená z recyklovaných rybárskych sietí a nylonového odpadu. Tak môžeš aj ty prispieť k ochrane prírody. V ponuke nájdeš aj dámske plavky, ktoré sú vyrobené z látky odolnej proti chlóru. Svoj obľúbený kúsok si tak vďaka nej budeš môcť užívať tak dlho, ako to len pôjde.