adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Dámske Športové Podprsenky

 
[132]
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
1 / 3
Strana:z 3

Správna opora

Správne zvolená športová podprsenka dokáže veľmi pomôcť a úplne zmeniť pocit z celého cvičenia. Jedným z najdôležitejších parametrov je práve samotná opora podprsenky. Športové podprsenky adidas ponúkajú niekoľko druhov spevnenia. Najsilnejšia ponúka vysokú oporu, ktorá je vhodná na dynamické cvičenia, akými sú napríklad beh, tanec či box. Stredná opora je skvelá na stredne namáhavé činnosti, ako sú napríklad turistika, kruhové tréningy, posilňovanie, dvíhanie činiek alebo cyklistika. Nízke kompresné spevnenie, známe aj ako “ľahké spevnenie”, sa výborne hodí napríklad na jogu alebo na ľahšie kruhové tréningy.

Technológie pre vaše pohodlie

V športových podprsenkách adidas sú použité rôzne technológie, ktoré zvyšujú pohodlie a umožňujú komfort pri ich nosení. Technológia Climalite je veľmi pohodlná a odvádza pot od pokožky, vďaka čomu vás podprsenka adidas udrží v suchu za akýchkoľvek podmienok. Technológia Climacool nielenže odvádza z tela pot, ale aj teplo, a tým vytvára úžasný pocit schladenia. Dizajn Alphaskin dokáže vynikajúco obopnúť vaše telo a zvýšiť tak dynamickosť pohybov. Niektoré podprsenky vás ochránia aj pred UV žiarením. Pre lepšie spevnenie sa využívajú aj systémy LYCRA® a FitSense+™.

V štýle Stelly McCartney

Ak milujete dizajn od známej návrhárky Stelly McCartney, poteší vás, že tento dizajn vnikol aj medzi adidas športové podprsenky. Medzi návrhmi nájdete veľmi praktické kúsky so silnou oporou vhodnou na všetky náročné aktivity, ako je napríklad podprsenka Stronger For It. Veľmi obľúbené sú aj bezšvové podprsenky. Ich ľahké spevnenie oceníte pri prechádzkach, túrach alebo pri cvičení jogy.

Ekologické zmýšľanie

Pri mnohých podprsenkách si môžete všimnúť využitie recyklovaného polyesteru, ktorý šetrí prírodné zdroje a znižuje emisie pri výrobe. Vďaka spolupráci s organizáciou Parley sa v modeloch využíva špeciálna priadza Parley Ocean Plastic™, získaná z recyklovaného plastu z pláží a pobrežných oblastí. Jedná sa o vysoko ekologické a zároveň veľmi pohodlné spojenie technológií, ktoré nájdete napríklad pri športovej podprsenke adidas Performance Essentials. Tieto nenápadné detaily rozhodne uvítate, nech už budete športové podprsenky adidas nosiť pri akejkoľvek aktivite.