alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Športové podprsenky

 
[134]
1 / 3
Strana:z 3

Spoľahlivé a pohodlné športové podprsenky

Funkčná športová podprsenka vie spríjemniť aj ten najnáročnejší tréning. Dokonalé spevnenie a jemný, funkčný materiál, ťa v pohodlí a bezpečí prenesú hodinou crossfitu či boxu. Dámske športové podprsenky sú vyrobené z kvalitných a trvácnych materiálov, ktoré dokonalo držia tvar a sú príjemné na pokožku. Stav životného prosredia nám leží na srdci, a preto pri výrobe podprseniek používame recykolované alebo upcyklované materiály. Recyklovaný polyester, ktorý je súčasťou materiálu Interlok, šetrí zdroje a znižuje emisie a priadza Primeblue obsahuje upcyklovaný materiál Parley Ocean Plastic®, ktorý sa získava z recyklovaného plastu z pláží a pobrežných oblastí. Športové podprsenky majú pohodlné konštrukcie s rôznym stupňom spevnenia. Inovatívny absorpčný materiál AEROREADY zabezpečí vysokú mieru pohodlia a sucha aj pri dynamickom tréningu a prispôsobivý dizajn Alphaskin sadne ako druhá koža a umožní slobodný pohyb bez obmedzení. Športové podprsenky adidas ti dodajú sebavedomie, podporu a pocit bezpečia, aby si mohla dať do tréningu maximum!

Športová podprsenka, ktorá sadne ako uliata

Aj náročný intervalový tréning sa dá zvládnuť v ľahkosti, keď máš správne športové vybavenie. Kvalitná športová podprsenka je základ! Model z funkčnej sieťoviny absorbuje vlhkosť a udrží pokožku v suchu a kompresný strih ti poskytne požadované spevnenie. Praktické vyberateľné vypchávky zabezpečia extra krytie, aby si sa mohla bez obáv a obmedzení naplno oddať pohybu. adidas športová podprsenka s prispôsobiteľným dizajnom, sadne doslova ako uliata. Zúžený sieťovinový chrbát príjemne ochladzuje a vďaka stabilizátorom vpredu, si môžeš kedykoľvek pohodlne nastaviť veľkosť podľa potreby. Dvojdielna vnútrorná vrstva z kompresnej sieťoviny podporí to, čo má a udrží ťa v suchu a sviežosti. Prekrížené ramienka vzadu na chrbte vytvárajú atraktívne tvary a obrazce, takže sa budeš nielen dobre cítiť, ale aj super vyzerať. Dámske športové podprsenky sú dostupné vo všetkých veľkostiach a vybrať si môžeš z elegantných jednofarebných modelov i výrazných topov s neprehliadnuteľnou grafikou. Vyber si tú najideálnejšiu na pohyb, ktorý miluješ!

Dobi si baterky vo fitku...

... alebo v telocvični či v jogovom štúdiu. HIIT tréning je síce náročný, ale podprsenka na šport ťa podrží, aj keď to už budeš chcieť vzdať. Na večernú hodinu hatha jogy vezmi i dcéru alebo mladšiu sestru. adidas športová podprsenka pre deti poskytuje dokonalé krytie a spoločná aktivita vás isto dobre naladí. Športové podprsenky sa hodia na akýkoľvek šport. Môžeš na ne vrstviť tielka či tričká, alebo ich nos len tak. V každom prípade si v nich užiješ pocit slobody a radosti z pohybu!

*„Viac ako 90 % žien nosí športovú podprsenku nesprávnej veľkosti.“ Coltman, C. E., Steele, J. R., McGhee, D. E. (2018) "Which Bra Components Contribute to Incorrect Bra Fit in Women Across a Range of Breast Sizes9 Clothing and Textiles Research Journal."