alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Oblečenie na box

 
[1]

Trénuj bez obmedzení s pokrokovým oblečením na box

Na poriadnu záťaž sa pripravíš poctivým tréningom a v tých najnáročnejších chvíľach oceníš spoľahlivé oblečenie na box. Pozri si najnovšiu kolekciu adidas oblečenia na box a vychutnávaj si tréning bez akýchkoľvek obmedzení! Tieto tielka a tričká pre dámy aj pánov sú vyrobené z ľahkého a obľúbeného štvorsmerne elastického materiálu, vďaka ktorému máš voľný pohyb pri akomkoľvek cviku. Dámy potom poteší aj zaoblený lem a klasický výstrih so zúženým chrbtom. Priliehavý strih, klasický výstrih a krátke rukávy. To je kombinácia, ktorú pri boxerskom tréningu určite oceníš. Za povšimnutie stojí určite aj kreativita tvorcov. Pri výrobe tričiek na box adidas používa špeciálnu techniku farbenia. To znamená, že každý kúsok je jedinečný a ty sa tak efektne odlíšiš od ostatných.

Oblečenie na box, ktoré vyzerá a funguje inak

Ľahké ultraelastické tričká a oblečenie na box sú jedna z vecí, ktorá ťa správne nakopne na tréning. Toto oblečenie na box si hravo poradí s akýmkoľvek tréningom, efektne odvádza pot od pokožky a má veľmi príjemný, priliehavý strih a dlhšiu konštrukciu. Ich špeciálny dizajn zabezpečuje, že tričká perfektne sedia pri náročných pohyboch, a to aj pri tom najdôležitejšom - keď budeš víťazne dvíhať ruky nad hlavu. Zabudni konečne na otravný pot, toto športové oblečenie na box má tiež za cieľ udržať ťa v suchu. Jeho tvorcovia sa pri výrobe zamerali na ľahké a ekologické materiály, ktoré sú schopné odvádzať vlhkosť od pokožky. Použité materiály efektne odvádzajú pot od pokožky, takže ty sa môžeš venovať tomu najdôležitejšiemu - tréningu a zápasom.

Výrobky, ktorých kúpou podporíš čistejšie oceány

Toto oblečenie na box obsahuje špeciálny recyklovaný polyester menom Interlok, ktorý šetrí zdroje a znižuje emisie. Niektoré produkty však pracujú aj so špeciálnou priadzou Parley Ocean Plastic, získaná z recyklovaného plastu z pláží a pobrežných oblastí. Kúpou takýchto produktov dávaš na javo okoliu, že ti osud našej planéty nie je ľahostajný!