alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
ADIDAS X PARLEY
We're on a mission to help end plastic waste. And this is a fight we can’t lose.

„Spoluprácou s organizáciou Parley for the Oceans chceme mobilizovať celú generáciu a inšpirovať ju, aby nám pomohla ovplyvniť budúcnosť našej planéty. Športovcom na celom svete dávame silu zmeniť svet. Aby sme však skutočne niečo dosiahli, musí sa zapojiť každý. Sme odhodlaní bojovať proti plastovému odpadu. A tento boj nesmieme prehrať.“

Zisti, ako adidas a Parley for the Oceans spojili sily, aby pomocou športu prispeli k boju s plastovým odpadom. Spoločne sme v rámci #runfortheoceans inšpirovali milióny ľudí a stále pokračujeme v čistení planéty.
V 2. epizóde Misie za oceány zistíš, ako globálne hnutie pomáha chrániť oceány tým, že zbiera plastový odpad z pobreží a premieňa ho na špičkové produkty.
V 3. epizóde Misie za oceány sa odhodlaní mladí lídri, partneri a začínajúci tvorcovia z celého sveta spoja, aby spoločne našli riešenia na pomoc oceánom a skoncovanie s plastovým odpadom.