alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

POMÔŽ SKONCOVAŤ S PLASTOVÝM ODPADOM

Teraz viac ako kedykoľvek predtým potrebujeme, aby ruku k dielu priložili všetci, inak sa nám nikdy nepodarí zmeniť svet. Proti nám totiž stojí plastový odpad. Stiahni si appku adidas Running a nenechaj si ujsť tohtoročný Beh za oceány. Začíname 18. mája.

AKO SA PRIDAŤ

Zisti, ako Beh za oceány funguje.

BUĎ SÚČASŤOU ZMENY

„Beh človeka inšpiruje, aby sa naučil napredovať len kladením jednej nohy pred druhú.“

KURT DAVIDS. ADIDAS RUNNERS, KAPSKÉ MESTO

There are people on the beach, surrounding bags filled with plastic waste
Veríme, že pomocou športu dokážeme meniť životy. V roku 2017 adidas a Parley spoločne spustili Bez za oceány, globálne hnutie, ktorého cieľom je budovať povedomie o plastovom znečistení oceánov a inšpirovať k činom. Chceme spojiť ľudí na celom svete a skoncovať s plastovým odpadom. Doteraz si zaviazali šnúrky a za oceány sa postavili viac ako 3 milióny ľudí.
Logo's of all of our tracking partners
A woman is warming up to get ready for Run For The Oceans
A man is warming up to get ready for Run For The Oceans
A woman is warming up to get ready for Run For The Oceans
A woman is warming up to get ready for Run For The Oceans