alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

výmena produktu

Objednal/-a si si zlú veľkosť? Tovar môžeš zadarmo vymeniť do 30 dní od doručenia objednávky.

ako vymeniť produkt

Všetko, čo vymeníš, musí byť v dobrom stave. Daj pozor, aby na veciach stále boli pôvodné štítky. Všetky produkty tiež zabaľ do pôvodného balenia.

Proces výmeny tovaru začni na webovej stránke alebo v appke a postupuj podľa inštrukcií. Všetky informácie, ktoré potrebuješ, ti pošleme pred odnesením balíka na odberné miesto.

Nezabudni balík odovzdať do 5 dní, odkedy nám dáš vedieť, že chceš tovar vymeniť. Ak sa chceš vyhnúť nákladom, využi dopravcu, ktorý je uvedený na tvojom výmennom štítku.

nákupy v predajniach

Kúpil/-a si si svoje produkty v jednej z našich predajní? Tovar môžeš vymeniť len v nej.

Ďalšie pokyny

Produkt môžeš vymeniť len raz. Ak sa ti stále nepáči, môžeš ho vrátiť a objednať si niečo iné.

Prispôsobené produkty

Jedinečné produkty vyrobené špeciálne pre teba nie je možné vymeniť. Došlo k výrobnej chybe? Kontaktuj nás.

Limitované produkty

Niektoré exkluzívne produkty sa nedajú vymeniť. Upozorníme ťa na to počas procesu objednávania. Ak sa ti produkt nepáči, vráť ho (do 14 dní od prijatia objednávky) a znovu si ho objednaj v inej veľkosti.

BOL PRE VÁS TENTO ČLÁNOK UŽITOČNÝ?

Obráť sa na zákaznícky servis

Nevieš nájsť, čo hľadáš? Obráť sa na nás a my ti pomôžeme.


Po - Pi: 08:00 do 18:00