alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Alphabounce

 
[4]

Rovnováha tela a mysle

adidas Alphabounce je úplne nová generácia topánok určených na beh, prinášajúcich spolu s novými technológiami aj nový pohľad na šport a tréning. Na týchto topánkach pracovali v adidas tí najlepší. Dizajnéri a vývojári strávili množstvo hodín konzultáciami s profesionálnymi športovcami. Výsledkom je úplne nový rad topánok – adidas Alphabounce.

Štýl a praktickosť

Tréningové topánky Alphabounce majú výraznejší dizajn kvôli svojej celkovej konštrukcii i kvôli použitiu špeciálnych materiálov, ktoré dodávajú topánkam vzácne vlastnosti. Topánky ako také sú navrhované spôsobom, aby vám mohli poskytnúť dostatočnú oporu počas celého tréningu. Sú vyrobené s vedomím, že tréning nie je len o behu samotnom. Preto poskytujú oporu a stabilitu aj počas cvičenia s činkami, pri výskokoch alebo šprintoch na krátke trate. Skrátka, sú vyrobené s ohľadom na potreby každého tvrdo trénujúceho športovca či športovkyne.

Ako opora funguje

Tenisky adidas Alphabounce majú nižší pokles päty. Vďaka tomu máte vždy pevný základ. Ten vám dá potrebnú oporu na náročnejší silový tréning. Oceníte ho najmä pri cvičení so záťažou alebo činkami. Zvršok topánky zasa príjemne obopne celú vašu nohu a udrží ju na mieste. To vám zabezpečí podporu pri kľučkách a dynamických cvikoch. Vďaka celkovej konštrukcii podrážky sú tieto tenisky vhodné aj na bežecké tréningy.

Používajú ich profesionáli

Medzi vrcholových športovcov, ktorí trénujú v týchto topánkach, patria napríklad futbalista Gareth Bale, ktorý v týchto topánkach trénuje špeciálne cviky, aby získal lepšie zrýchlenie, a tenistka Caroline Wozniacki. Caroline v týchto teniskách zdokonaľuje prácu svojich nôh, aby na kurte nemala problém s prudkými zmenami smeru do strán. Aj vďaka tréningu v týchto topánkach neskôr dokáže na kurtoch dominovať.

Tenisky Alphabounce sú veľmi obľúbenou tréningovou obuvou profesionálnych športovcov, pretože poskytujú neuveriteľnú oporu počas rôznorodého tréningu. Ľahká medzipodrážka EVA vám okrem váhy poskytne ako bonus aj pomoc pri zrýchlení. Záber podrážky Continental™ je doslova bezkonkurenčný na mokrom i suchom povrchu, pričom celková konštrukcia zvršku zabezpečuje spevnenie počas všetkých druhov pohybov.