Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Obuv adidas Tubular

(produkty 1)
veľkosť
Cena
€ 49 - € 50

Príbeh tenisiek

Séria obuvi adidas Tubular bola pôvodne určená na basketbalové palubovky. Z plánu vytvoriť nové štýlové topánky pre basketbalistov však zišlo. Svojím dizajnom, ktorý bol naozaj odvážny až futuristický, vtedy predbehli svoju dobu. Hoci širšiu verejnosť vtedy neoslovili, ich návrh ostal v módnej dielni adidas a o niekoľko rokov neskôr sa začal ich redizajn. Vďaka novým technológiám, odvážnejšiemu štýlu a uvoľnenejšej atmosfére, ktorá panovala vo svete módy, sa rada Tubular stretla s vrelým privítaním. Jej úspech potvrdzuje aj množstvo sérií, ktoré nájdete v tomto modelovom rade. Patria sem napríklad rady Nova, Radial, Doom, Defiant, Tubular Invader a Shadow.

Všestranný štýl

Nositelia týchto tenisiek si pochvaľujú ich všestranné využitie. Napríklad modelová rada Shadow má v porovnaní s bežnými teniskami až elegantný vzhľad. Vďaka tomu sa dá veľmi dobre kombinovať s rôznymi tipmi outfitov. Odvážnejšie farebné kombinácie k uvoľnenému oblečeniu a tie elegantné sa zasa dajú jednoducho skombinovať s formálnejšími kúskami vo vašom šatníku. Ako taká si obuv adidas Tubular získala priaznivcov po celom svete a teší sa veľkej, priam zberateľskej obľube. Vďaka kombinácii pohodlnej podrážky, príjemného zvršku a módneho dizajnu si mnoho ľudí rozširuje svoj topánkovník práve o rôzne farebné variácie týchto tenisiek.

Detailný pohľad

Obuv adidas Tubular patrí medzi pohodlné vychádzkové topánky, ktoré sú ideálne na všedný deň. Podrážka je po dizajnovej stránke inšpirovaná pneumatikami áut. Zaručuje dobrú priľnavosť a mnohým vyhovujúcu oporu počas vychádzok. Práve dizajn podrážky je neopakovateľnou prednosťou týchto topánok. Mnohým ľuďom vyhovuje práve pocit, ktorý tieto topánky po obutí a pri chôdzi navodzujú vďaka podrážke. Pri niektorých sériách je strih topánky tvarovaný inak, preto sa často stáva, že topánky s vaším štandardným číslom vám nesadnú úplne presne. Tento detail sa objavuje pri strihoch série Tubular pomerne bežne, preto je na mieste zvoliť si aspoň o pol čísla menšie tenisky ako nosíte obyčajne. V niektorých prípadoch môžete pri modeloch z tohto radu pokojne siahnuť po topánkach, ktoré majú až o celé číslo menšiu veľkosť.