Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

adizero Adios

(produkty 12)

Svieži dizajn a maximálny výkon

adidas adios je bežecká obuv so skvelý dizajnom, modernými technológiami a neuveriteľnou ľahkosťou. Medzi podrážkami je tiež dostupná verzia adios Boost. Tieto topánky sú výborným spojením tlmiaceho efektu technológie Boost a ľahkej, no pevnej konštrukcie.

Kto neskúsil, len ťažko bude veriť neuveriteľnému potenciálu, ktorý tieto topánky odhalia v každom bežcovi. Sú určené najmä pre bežcov s neutrálnym našľapovaním, a je dôležité podotknúť, že výhodu v týchto topánkach získavajú hlavne ľahšie váhy. Vzhľadom na prívlastok Adizero adios si môžete byť istí, že sa jedná o model s pretekárskou dušou. Nízka váha a skvelý pomer podpory a pruženia v podrážke vám dodá sebavedomie a kilometre budú ubiehať jeden za druhým. Tento model ocenia aj bežci, ktorí ešte nie sú zvyknutí na podrážku s technológiou Boost. Pri topánkach Adizero adios Boost má totiž nižší profil, vďaka čomu získate väčšiu stabilitu. Pocity pruženia a tlmenia vám pomôžu aj z tej najťažšej trate využiť maximum. Boost má totiž o 20 % vyššiu návratnosť energie ako všetky ostatné konkurenčné technológie, preto s ním získate výhodu pred svojimi súpermi.

Správna technika

Okrem technológie Boost sú topánky vyrobené tak, aby vám pomáhali udržať tú správnu bežeckú techniku. Aj preto sú tieto topánky obľúbené najmä medzi ľuďmi, ktorí začínajú s behaním a musia sa zžiť so správnou technikou došľapu. Pri správnom zaťažení tenisky Adizero adios získavate vďaka torzným systémom veľkú oporu celého chodidla. Hoci sa vám beží veľmi pohodlne a ľahko, nestrácate ani kúsok rovnováhy alebo stability, ktorá je potrebná pre čo najlepší čas.

V pretekárskom duchu

Nízka váha, priedušnosť a podporné systémy dodávajú topánkam adidas adios Boost naozaj pretekársky charakter. Hoci tlmia dopady, sú tvarované tak, aby vám pomohli na každom kroku. Využite to vo svoj prospech. Naučte sa z nich na tréningu vyťažiť maximum a počas pretekov sa do nich budete môcť oprieť tak ako do žiadnych iných topánok.