alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

adidas Damian Lillard

 
[22]
Šortky Dame 8 Innovation
Tričko adidas x LEGO® China Series 1
Tepláky Dame 8 Innovation
Tirčko Dame 8 New Undisputed Graphic
Mikina Dame 8 Foundation Crew
Šiltovka Dame D.O.L.L.A.
Tenisky Dame 8
Tenisky Dame 8
Tenisky Dame 8
Tenisky Dame 8
Tenisky Dame 8
Tenisky Dame 8
Tričko adidas x LEGO® China Series 1
Tenisky Dame 8
Tenisky Dame 8
Mikina s kapucňou Dame 8 Innovation
Tenisky Dame 8

Damian Lillard

Ak beriete basketbal naozaj vážne, chcete na palubovke poriadne zabrať a čakáte na svoju príležitosť, topánky adidas v edícii Damian Lillard sa stanú skvelým spôsobom, ako sa ukázať. Súčasťou edície, ktorá nesie meno tohto slávneho amerického basketbalistu, sú výnimočné dizajny tričiek, topánky DAME 5, šortky neobmedzujúce v pohybe, ale aj čiapky. Sériu spoznáte už podľa unikátneho loga, ktoré sa dostalo do popredia oproti klasickému logu adidas. Okrem jedinečných dizajnových tričiek vás potešia aj originálne šiltovky pod edíciou DAME.

Damian Lillard a jeho štýl

Jeho osobitý štýl a inšpiratívny príbeh plný denných tréningov, zlyhaní, ale aj víťazstiev, ktoré ho dostali až do NBA, ovplyvňuje množstvo hráčov a pozitívne ich dokáže motivovať. Buďte aj vy jedným z nich a užite si detailný cit pre štýl, spojený so skvelými technológiami od adidas, aby ste vyrazili svojim súperom dych! Obuv z edície Damian Lillard je už na prvý pohľad iná ako ktorékoľvek ďalšie basketbalové topánky. Má jedinečný dizajn a vďaka rôznym technologickým vymoženostiam vám bude oporou pri každej kľučke a otočke.

Správne topánky na basketbal vám musia poskytnúť oporu za každých okolností. Či už ide o vyššie topánky, ktoré ochránia váš členok pri výskokoch a doskokoch, alebo o nižšie typy, prinášajúce väčšiu voľnosť, musia vám byť v prvom rade oporou. Vďaka podrážke so vzorom rybej kosti sa nemusíte obávať, že by ste sa po palubovke šmýkali. Skvelý tvar a materiály vám zaistia okamžitý záber, takže pri rýchlych šprintoch, prudkých kľučkách, ale aj tvrdých jump stopoch budete cítiť podporu. Aby ste nepociťovali bolesti kĺbov či nôh, adidas pridal do série Damian Lillard aj flexibilné odpruženie Bounce pre vaše vyššie pohodlie. Okrem toho zníži záťaž, ktorá je vyvíjaná na vaše nohy a kĺby. Textilný zvršok zasa veľmi dobre sadne na nohu. Keďže zapínanie je šnurovacie, môžete si topánky zatiahnuť doslova podľa svojej potreby. Zvršok sa príjemne prispôsobí a vám po hre zostane Damianov povestný úsmev na tvári.