alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Oblečenie · Nohavice · Golf

 
[19]

Špičkové golfové nohavice od adidas, ako napríklad z radu Ultimate365, spájajú štýl a výkon a dodávajú ti pri hre sebavedomie. Nájdi si aj ty tie svoje alebo objav niečo nové.

V golfe potrebuješ mať istotu. Takéto sebavedomie je výsledkom tréningu a praxe, no tiež pramení z toho, ako sa na ihrisku cítiš. V golfových nohaviciach adidas si hru naplno užívajú profíci aj amatéri, pretože každému dávajú poriadnu dávku štýlu a dobrého pocitu. Samozrejmosťou sú aj najnovšie inovácie, ktorých silu si všimneš pri každom údere. Nech už hľadáš akýkoľvek typ nohavíc, u nás nájdeš viacero možností. Všetky sú špeciálne navrhnuté tak, aby spoločne s tebou podávali maximálny výkon, a preto sú vyrobené z chladivých materiálov, ktoré odvádzajú pot a udržiavajú ťa v suchu, alebo ponúkajú vodoodolnú úpravu, ktorá pomôže pri náhlej zmene počasia. Nájdeš v nich tiež unikátne detaily, ako napríklad silikónovú pásku v modeli Ultimate365, vďaka ktorej sa ti nebude vyhŕňať tričko alebo polokošeľa.