alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Bežecké tenisky Supernova

 
[29]
Close-up image of a woman running in Supernovas.
Image of a woman running outdoors wearing Supernovas.
Image of a man running outdoors wearing Supernovas.
Close-up image of a man running in Supernovas.

ADIDAS SUPERNOVA, BEŽECKÁ OBUV PRE VŠETKÝCH

Zvýšené pohodlie obuvi adidas Supernova na beh ti poskytne ten správny impulz začať behať. Tenisky Supernova našli obľubu medzi bežcami-začiatočníkmi aj vďaka komfortu a nápaditému vzhľadu. Pre ženy, mužov, ale aj deti máme prichystanú širokú ponuku bežeckej obuvi Supernova v jednoduchých príjemných farebných kombináciách. Pomôže ti zahviezdiť na rôznych povrchoch alebo si len tak užiť skvelý pocit z pohybu pri dennom behu, plného výbušnej energie. Zabehni si v teniskách Supernova a vychutnávaj si pocit ľahkosti a pohodlia aj vďaka priedušnému sieťovinovému zvršku a polstrovaniu na jazyku a päte. Čisté línie bežeckých tenisiek Supernova vyzerajú skvele za každého počasia.

V TENISKÁCH SUPERNOVA SI ZABEHNÚ AJ JUNIORI

Podpor svoje deti na ich bežeckej ceste a objavte spolu, čo táto obuv ponúka. Juniorská bežecká obuv Supernova je skvelým partnerom či už pri príprave na preteky alebo počas pravidelných atletických aktivít. Bežecké tenisky Supernova disponujú precízne vyváženou kombináciou tlmenia Bounce a Boost v prednej časti, čo umožňuje svižný odpich. To sa pretavuje do obnovy energie pri každom došľape, takže cesta k osobným bežeckým cieľom bude otvorená. Tieto bežecké topánky sú sčasti vyrobené z vysokovýkonných recyklovaných materiálov Primegreen, ktoré sú tiež synonymom priedušnosti a podpory.

POHODLIE S ENERGIOU V BEŽECKEJ OBUVI SUPERNOVA

Tenisky Supernova na behanie sa príjemne nosia a poskytujú podporu a energiu vždy, keď si ich obuješ. Čím viac energie do behu vložíš, tým viac budú tenisky energiu opätovať vďaka ultra-responzívnej technológii Boost v medzipodrážke. Zaviaž si šnúrky na svojich Supernova teniskách a vyraz na cesty. Skutočne moderná kolekcia bežeckej obuvi Supernova prekypuje ľahko nositeľnými pármi, v ktorých sa spája pohodlie, energia a uvoľnený štýl adidas. Jednoduché a dobre strihané vzory sú ideálne či už na každodenný alebo príležitostný beh. Blokové a neutrálne farby dodávajú teniskám odľahčený vzhľad, zatiaľ čo špičkové technické tkaniny zaručia sucho a pohodlie.

0

0