Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

James Harden

(produkty 37)

James Harden

Poznáte ho? Viete, čím sa preslávil? Fanúšikovia basketbalu dozaista vedia odpovedať. Ide o jedného z profesionálnych basketbalistov, ktorý pochádza zo Spojených štátov amerických. A keďže značka adidas sa zaoberá hlavne športovými vecami, ponuka s menom James Harden nesmie chýbať!

Produkty adidas James Harden stopercentne potešia každého fanúšika tohto basketbalistu, pretože budú radi, že môžu nosiť veci s jeho menom. Širokú škálu oblečenia a doplnkov si nesmiete nechať ujsť ani vy. Nájdete v nej tričká, šortky, tepláky, mikiny, ponožky, bundy, tenisky a šiltovky. Budete v nich vyzerať športovo a cítiť sa komfortne. Vkusný štýl oblečenia a doplnkov vám dodá sebavedomie. Môžete si byť istí tým, že kolekcia adidas James Harden to dokáže.

Špeciálne kúsky oblečenia

Inšpirujte sa štýlom Jamesa Hardena a oblečte si napríklad mikinu s kapucňou s charakteristickým logom. Proti vyhŕňaniu rukávov sú na mikine vrúbkované manžety. Tričká sú vyrábané zo zmesi bavlny a recyklovaného polyesteru. Zaujímavá grafika s logom nechýba ani na nich. Recyklovaný polyester šetrí zdroje a znižuje emisie. Využíva sa tiež materiál Climalite, ktorý zabraňuje nadmernému poteniu, vďaka čomu môžete zostať v úplnej pohode. Klasické ponožky Jamesa Hardena fixujú nohu a majú tlmiacu spodnú časť. Majú nízku kompresnú klenbu, ktorá stabilizuje vaše chodidlá. Šiltovky od Jamesa Hardena sú vyrábané z bavlneného plátna. Ich zapínanie si môžete prispôsobiť vďaka pásiku. Konštrukcia pozostáva zo šiestich dielov. Či už ste profesionálnym hráčom basketbalu, alebo sa tomuto športu venujete iba rekreačne, nesmie vám chýbať ani pevná, flexibilná a kvalitná obuv. Predstavujú ju tenisky Harden, ktoré majú neskutočnú charizmu. Niektoré majú semišový povrch, iné sú vybavené kožou. Hlavnú úlohu v nich zohráva priliehavá konštrukcia, ktorá hraničí s chodidlom a má nastaviteľnú pracku. Nechýba v nich technológia Boost, ktorá tlmí odrazy, čo je pri basketbale veľmi dôležité. Vďaka tomu sa môžete hre oddať naplno a bez obmedzení. Tenisky sú navrhnuté tak, aby predovšetkým ochránili vaše nohy. Máte si z čoho vybrať!