alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
logo
Šport nás odmeňuje radosťou, vytrvalosťou a optimizmom. Teraz je ten správny čas hrať s nádejou a dať do toho celé srdce.

POSTAV SA SVOJMU STRACHU A VYUŽI KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ, KTORÁ SA TI NASKYTNE. ŠPORT JE SPÄŤ. VYBER SI TÚ SPRÁVNU VÝBAVU, S KTOROU ŤA UŽ NIČ NEZASKOČÍ.

SÉRIA READY FOR SPORT

Nahliadni do životov športovcov adidas, ktorí sa nevedia dočkať opäť začať športovať.