alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Bežecké batohy

 
[11]
Praktické bežecké batohy a ladvinky adidas s prispôsobiteľnými popruhmi ti prinesú pohodlie na krátke aj dlhé behy. Bezpečne si do nich ulož všetko čo budeš pri behaní potrebovať. Vyrobené s ohľadom na životné prostredie.

Pohodlný bežecký batoh na dlhé aj krátke trate

Či už ideš behať na dlhé alebo krátke trate, pre čo najlepší výkon je treba poriadna príprava. Bežecké batohy a ruksaky adidas sú praktickými športovými doplnkami vyrobenými z kvalitných odolných materiálov. Okrem toho ide aj o štýlové kúsky, s ktorými sa budeš dobre cítiť kdekoľvek sa rozhodneš zabehať si. Bežecké batohy adidas nájdeš v rôznych farebných prevedeniach. Športového ducha ich dizajnu ešte podtrháva svetoznáme logo adidas či Trefoil a to aj v reflexnej podobe.

Športové doplnky plné štýlu

S bežeckými ruksakmi adidas sa na tréning pobalíš raz-dva. Praktický bežecký batoh adidas má hlavnú priehradku kam si pohodlne odložíš cvičky, veci na prezlečenie alebo uterák a šampón. Predné vrecko bežeckého vaku využiješ na nevyhnutné drobnosti ako kľúče a peňaženku. Pri behu určite oceníš športové ladvinky adidas. Tiež si do nich pohodlne odložíš všetky drobnosti vrátane mobilného telefónu, cez ktorý môžeš pohodlne počúvať svoju obľúbenú hudbu počas každého tvojho tréningu. Vďaka otvorenému vrecku na smartfón to nebude žiaden problém. Pri behu tak nebudeš musieť nič zbytočne nosiť v rukách. Môžeš sa tak na svoj výkon sústrediť na 100 percent.

Nenáročná starostlivosť a dlhá výdrž

Bežecké batohy sú štýlové a zároveň odolné športové doplnky. Primeranou údržbou ešte predĺžiš ich trvácnosť. Jednotlivé kúsky neodporúčame bieliť či inak chemicky čistiť. Niektoré z nich určite neper v práčke, ale na ich vyčistenie používaj iba vlhkú handričku. Ako sa o tieto kúsky čo najlepšie starať sa dozvieš pri konkrétne vybranom produkte. Ak tieto praktické doplnky vo svojej športovej výbave ešte nemáš, teraz je ten správny čas ich vyskúšať. Veď keby niečo, vrátenie a výmenu tovaru máš od nás zadarmo.