Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Ženy • NMD

(produkty 42)

Štýlové a pohodlné

adidas NMD pre ženy sú najštýlovejšie topánky využívajúce technológiu Boost vo svojej podrážke. Tieto topánky zaručene pritiahnu pozornosť okolia vďaka svojmu unikátnemu dizajnu. adidas NMD pre ženy tiež medzi najpohodlnejšie topánky, aké adidas kedy vyrobil. Vďaka boostovej podrážke výborne tlmia odrazy. Ich zvršok príjemne obopína nohu, čo spôsobuje pocit, ako keby ste nosili iba ponožky. Použité materiály, dizajn a strih robí z tejto série aj veľmi priedušnú obuv, ktorá sa dá jednoducho vyčistiť.

NMD

Ak patríte medzi ženy, ktoré majú záľubu v cestovaní, tieto topánky sú pre vás ako stvorené. Vďaka poskytovanému pohodliu sa vaše nohy ani pri dlhých prechádzkach neunavia a nespôsobia nepríjemný tlak na chodidlo. To všetko vďaka technológii Boost, ktorá je najlepšou tlmiacou technológiou na svete a oproti konkurencii poskytuje až o 20 % väčšiu návratnosť energie.

Skvelý "block" dizajn a množstvo farieb

Topánky adidas NMD pre ženy sú veľmi obľúbené aj vďaka množstvu farebných variácií a unikátnemu spracovaniu podrážky s farebným nádychom v niekoľkých blokoch. Budú pre vás skvelým doplnkom uvoľneného street outfitu a stelesnením dovolenkových túlavých topánok. Na výber máte aj z viacerých typov zvrškov, od klasického strihu topánky až po Primeknit, ktorý obopne celú nohu. Na svoje si prídu aj milovníčky topánok bez šnúrok. NMD má totiž niekoľko kúskov bez šnurovania. Jedná sa o špeciálnu sériu CS Primeknit, ktorá miesto šnúrok využíva našuchovaciu konštrukciu. Okrem ich futuristického looku sa vyrábajú aj v edícii Parley, ktorá je okrem bezšnúrkového dizajnu výnimočná aj ekologickým procesom výroby. Vyrába sa totiž zo špeciálnej priadze obsahujúcej unikátny materiál Parley Ocean Plastic™, získaný z recyklovaných plastov z pobreží a pláží.