alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

CLIMAPROOF

 
[130]
1 / 3
Strana:z 3

Zima, vietor a dážď nie sú problém

Climaproof je systém, ktorý vás ochráni pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi a pomôže optimalizovať teplotu vášho tela. Funguje ako ľahká bariéra, ktorá zamedzuje prenikaniu dažďa alebo mokrého snehu, prípadne prudkého vetra, ale súčasne umožňuje prestup tepla a odparovaného potu von od pokožky. Vďaka tejto membráne sa už nemusíte obávať žiadnej poveternostnej a studenej nepohody. V teple zostanete za každých okolností a nemusíte mať pritom strach ani z vetra prúdiaceho okolo tela či prílišného potenia, pretože systém je navrhnutý tak, aby dokázal odpariť čím viac potu. Systém Climaproof je navyše upravený priedušne, takže umožní vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky a preto ľahšie odvádza teplo a odparuje pot. Climaproof sa postará o to, aby ste sa za každých okolností mohli maximálne sústrediť na svoj výkon.

Špecializácia

Technológia adidas Climaproof je trojstupňový systém, určený na ochranu pred vetrom a vodou. Climaproof Wind je najvzdušnejší a poskytne vám ľahký stupeň ochrany. Je nastavený pre častý pohyb. Hodí sa najmä pre popoludňajší beh vo vlhkých a chladných podmienkach. Udržuje teplo blokovaním vetra a dovoľuje maximálnemu množstvu potu unikať z pokožky. Climaproof Rain umožňuje pohyb v neľútostných podmienkach, napríklad pri vytrvalejšom daždi, pretože zabraňuje prenikaniu vody, ale zároveň zaručuje vysokú priedušnosť. Toto oblečenie je vhodné pre pomalý dlhý beh v chlade a daždi, ale hodí sa aj na denné túry. Climaproof Storm odevy sú určené do drsných klimatických podmienok. Toto oblečenie môžete oceniť pri rôznych denných výletoch v ťažkom daždi, vetre či snehu.

Buďte pripravení

adidas Climaproof je k dispozícii v rade produktov vrátane golfových búnd, čapíc, topánok a batohov. Ak máte v pláne outdoorové aktivity v zime, budete chcieť pridať adidas Climaproof do svojho zoznamu základnej výbavy. Pripravte sa na extrém! Či už sa pohybujete v prudkom vetre, alebo v silnej snehovej búrke, adidas Climaproof je navrhnutý tak, aby vysoko odolal aj tým najťažším výzvam. Porazte s ním živly!