alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Pánske zimné nohavice

 
[11]
Nohavice Resort Two-Layer Insulated
Legíny Terrex Agravic XC
Nohavice Terrex Skyclimb Tour Gore Ski Touring Soft Shell
Nohavice Terrex Skyclimb Shield Gore Ski Touring Hybrid
Nohavice Terrex Skyclimb Fast Ski Touring
Nohavice Terrex Ski-Touring Soft Shell

Pánske zimné nohavice, ktoré ti poskytnú potrebný komfort

Užívaj si zimné športy naplno vďaka pánskym zimným nohaviciam adidas! Tie ti totiž poskytnú všetko, čo v danej chvíli potrebuješ. Ponuka je skutočne pestrá. Na výber máš pánske zimné nohavice kompresného strihu, ktoré boli vyrobené z recyklovaných materiálov a ktoré ti poskytnú podporu pri tréningu ale aj zároveň také, ktoré sú voľnejšieho strihu, sú z hrubšieho materiálu a skvelo sa hodia na lyžovačku či snowboarding. Pánske zimné nohavice sú v modernom športovom štýle a sú vyrobené z pohodlného materiálu, takže sa ti budú príjemne nosiť a zároveň budú štýlovým doplnkom do tvojej športovej výbavy. Mnohé modely obsahujú tiež špeciálnu úpravu proti zápachu či odolnosť voči mokrému povrchu, takže sa môžeš naplno venovať tomu, čo tak miluješ!

Uži si svoj obľúbený šport na maximum vďaka pánskym športovým nohaviciam

Nevieš sa dočkať, kedy si dáš do tela a posunieš svoje hranice o vyšší level? Pánske zimné nohavice kompresného strihu boli navrhnuté práve tak, aby ti to umožnili! Vďaka ich priliehavému strihu ti presne okopírujú tvoje telo, takže ti nič nebude brániť v pohybe a môžeš sa tak naplno venovať cvikom v tvojom obľúbenom fitku či vonku. Tieto modely sú tiež vyrobené z materiálu, ktorý tvojej pokožke umožní dýchať a dodá jej pocit sviežosti aj vďaka špeciálnej úprave proti zápachu. Sú navyše vyrobené z recyklovaných materiálov, takže ich výroba šetrí naše životné prostredie. Miluješ hory a zháňaš nohavice, ktoré budú tvojim verným spoločníkom či už pri lyžovačke alebo snowboardingu? Neprehliadni modely, ktoré sú ako stvorené na svah! Nízkoobjemové pánske zimné nohavice ťa príjemne zahrejú a podporia ťa v pohybe vďaka ich záševkom na kolenách. Sú vybavené i vreckami na zips, takže pri sebe môžeš mať všetko, čo v tej chvíli potrebuješ. Vďaka prispôsobiteľnému pásu si ich môžeš upraviť podľa potrieb.

Pre nezabudnuteľné dobrodružstvá na niekoľko sezón

Zlepšuj sa v tvojom obľúbenom snowboardingu či lyžovačke, nasávaj čerstvý vzduch i okolitú horskú atmosféru a buď pripravený na akčný pohyb vďaka pánskym zimným nohaviciam adidas! Na to, aby ti vydržali niekoľko sezón je pravidelná starostlivosť o ne dôležitá. Bližšie informácie získaš pri konkrétnych produktoch z tejto ponuky.