alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Muži · Oblečenie Ponuky

 
[337]
Kúp si 2 kúsky a ušetri 30 % na vybranom oblečení
Privítaj leto s novou výbavou od adidas! Kúp si 2 kúsky a získaj 30 % zľavu na vybrané oblečenie. Pri platbe zadaj kód CODE30.

Kúp si 2 kúsky a ušetri 30 % na vybranom oblečení

Privítaj leto s novou výbavou od adidas! Kúp si 2 kúsky a získaj 30 % zľavu na vybrané oblečenie. Pri platbe zadaj kód CODE30.
1 / 8
Strana:z 8
*Táto časovo obmedzená ponuka platí do a vrátane 08. 06. 2022. V košíku alebo pri platbe zadaj zľavový kód CODE30. Zľavový kód sa dá uplatniť len na domáce objednávky zadané na lokálnej webstránke adidas.sk a držiteľa oprávňuje na 30 % zľavu z uvedenej nákupnej ceny. Zľavový kód je možné použiť iba na nákup produktov na www.adidas.sk/oblecenie_ponuky. Ponuka sa nevzťahuje na náklady za doručenie, predošlé nákupy a nie je možné ju kombinovať s inými zľavovými kódmi a akciami. Akékoľvek ďalšie výnimky budú zreteľne označené na adidas.sk. V prípade vrátenia tovaru alebo zrušenia objednávky si prečítaj článok „Vrátenie tovaru“ v časti Pomoc na stránke adidas.sk.