alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Bežecká obuv 4DFWD

 
[37]
Beh čierna Tenisky Ultra 4DFWDBeh čierna Tenisky Ultra 4DFWD

Tenisky Ultra 4DFWD

Beh

Beh biela Tenisky Ultra 4DFWDBeh biela Tenisky Ultra 4DFWD

Tenisky Ultra 4DFWD

Beh

OBUV 4DFWD PRE BEŽCOV, KTORÍ MAJÚ RADI JEDINEČNOSŤ

Tenisky 4DFWD a SWITCH FWD sú synonymom úchvatnej energie, ktorá pramení z pohybu FWD, teda vpred. Tenisky sa tešia veľkej obľube medzi bežcami uprednostňujúcimi hladké povrchy a vánok vo vlasoch pri výbušnom behu. Hodia sa však do každého počasia aj vďaka rychloschnúcemu zvršku a podrážke z kvalitnej gumy, ktorá zaručuje skvelý záber a trakciu. Navrhnuté sú tak, aby ti poskytli sebavedomý pohyb vpred a boli neprehliadnuteľné, vďaka špeciálnej podošve a aj mnohým nápaditým farebným kombináciám. V ponuke je široký sortiment veľkostí bežeckých tenisiek 4DFWD pre ženy, mužov či juniorov, ktorí potrebujú svoju dávku neprerušovaného behu každý deň.

INOVATÍVNY VZHĽAD A TECHNOLÓGIA BEŽECKEJ OBUVI 4DFWD OD ADIDAS

Bežecké tenisky 4DFWD prenikli na scénu v roku 2021, kedy priniesli prielom vo výkonnostnej obuvi a odvtedy patria medzi vyhľadávané kúsky veľkej časti nadšencov behu. Vstup aj ty do budúcnosti a objav výbušnú silu a pohyb vpred v bežeckej obuvi 4DFWD. Inovatívna mriežkovaná medzipodrážka vyhotovená 3D tlačou premieňa silu nárazu na pohyb vpred a v kombinácii s podrážkou z kvalitnej gumy Continental™ ponúka výnimočný záber a podporuje pohyb vo viacerých smeroch. Tenisky 4DFWD dotvára zvršok Primeknit s prispôsobivým priliehavým golierikom, ktorý sa spolu s ľahkou priedušnou sieťovinou postará o to, aby boli tvoje chodidlá v pohodlí aj po dlhých kilometroch.

V TENISKÁCH 4DFWD PLNOU PAROU VPRED

Skratka FWD znamená vpred a o tom je aj obuv 4DFWD stvorenej na beh. Tieto tenisky boli stvorené pre výbušný neprerušovaný pohyb vpred. Inovatívna mriežkovaná medzipodrážka vyhotovená 3D tlačou premieňa silu nárazu na pohyb vpred a v kombinácii s podrážkou z kvalitnej gumy Continental™ ponúka výnimočný záber a podporuje pohyb vo viacerých smeroch. Tenisky 4DFWD dotvára zvršok Primeknit s prispôsobivým priliehavým golierikom, ktorý sa spolu s ľahkou priedušnou sieťovinou postará o to, aby boli tvoje chodidlá v pohodlí aj po dlhých kilometroch.

0

0