alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Obuv na krížový tréning

 
[7]

Obuv na krížový tréning, ktorá si ťa získa

Krížový tréning je v posledných rokoch jednou z najpopulárnejších foriem pohybu. Správna obuv na krížový tréning ti pomôže získať vysnívanú kondíciu a zároveň ti spríjemní aj ten najnáročnejší tréning. Na rad prichádza obuv na cross training adidas, ktorá je navrhnutá tak, aby splnila všetky tvoje očakávania. Podrážky sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov a navyše sú veľmi pohodlné.Tenká medzipodrážka s jemnou špičkou a pätou je výnimočne pohodlná, zlepšuje kontakt s povrchom a umožňuje precíznejšiu prácu nôh. Ich špeciálna vložka poskytuje tvojim chodidlám potrebný komfort, stabilitu i oporu a spevnená päta ochráni chodidlá pri dynamických pohyboch, takže sa môžeš naplno venovať každému tréningu. Modely majú zvršky z kvalitných a odolných materiálov a navyše ich zosilnený sieťovinový zvršok so stabilizačnými popruhmi nohu perfektne obopne a umožní voľný pohyb. Bezšvové vrstvy zase perfektne spevňujú nohu pri pohybe do strán. Správne zvolená obuv na krížový tréning je jednoducho zárukou pohodlia, bezpečia a efektivity cvičenia a vďaka obuvi na krížový tréning adidas ťa nič nezastaví.

Cesta je cieľ s obuvou na krížový tréning adidas

Ak je tvojím cieľom vysnívaná postava, spoľahni sa, že ti na ceste za ňou bude verne slúžiť obuv na krížový tréning značky adidas. Rôznorodosť pohybov a disciplín, s ktorými sa počas jedného tréningu stretneš, si totiž vyžaduje kvalitnú obuv, v ktorej sa môžeš cítiť bezpečne i pohodlne. Kombinácia zapínania na šnúrky a suchého zipsu pomáha nohu stabilizovať a odolný plátený či sieťovinový zvršok udrží tvoje nohy svieže aj počas najnáročnejšieho trénigu či horúcich dní. Potrebnú stabilitu a istotu pri gymnastických, silových i aeróbnych cvičeniach získaš vďaka prítomnosti gumenej podrážky. Prítomnosť stabilizačnej klinovej medzipodrážky je ako stvorená na vzpieračské disciplíny a je vhodná aj na časté nosenie. Tréningové tenisky s tlmiacou medzipodrážkou oceníš zase na každú rekreačnú športovú aktivitu. Cesta za zdravým a silným telom nebula nikdy jednoduchšia.