alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Y-3

 
[179]
Y-3 biela Šľapky Y-3 WaterY-3 biela Šľapky Y-3 Water

Šľapky Y-3 Water

Y-3

Y-3 čierna Y-3 Real MadridY-3 čierna Y-3 Real Madrid

Y-3 Real Madrid

Y-3

Y-3 čierna Y-3 GazelleY-3 čierna Y-3 Gazelle

Y-3 Gazelle

Y-3

Y-3 čierna Y-3 Nizza LowY-3 čierna Y-3 Nizza Low

Y-3 Nizza Low

Y-3

Ženy Y-3 čierna CRK NYL SKIRTŽeny Y-3 čierna CRK NYL SKIRT

CRK NYL SKIRT

Ženy Y-3

Y-3 čierna Ruksak Y-3 ClassicY-3 čierna Ruksak Y-3 Classic

Ruksak Y-3 Classic

Y-3

Y-3 čierna Tenisky Y-3 GSG9Y-3 čierna Tenisky Y-3 GSG9

Tenisky Y-3 GSG9

Y-3

1 / 4
Strana:z 4

Najnovšia kolekcia značky Y-3 sa pohráva so zaužívanou estetikou

Avantgardná značka Y-3 spája rebelského ducha Jodžiho Jamamota s archívnym dedičstvom adidas a zas a znova zasadzuje estetiku funkčného dizajnu do nového kontextu. Nazri do samotnej podstaty tohto partnerstva, ktoré udáva smer celému odvetviu, a vychutnaj si pohľad na trúfalo inovatívne looky, čo priam volajú po ďalšom experimentovaní.

Vstúp do rozvratného sveta adidas a Jodžiho Jamamota

Značka Y-3 dynamicky skúma svoju minulosť, aby odvážne predstavila vlastnú interpretáciu budúcnosti, a prináša úplne nový pohľad na moderný dizajn. Od expresívneho univerzálneho oblečenia až po inovatívne siluety obuvi, každá kolekcia z dielne adidas a Jodžiho Jamamota ešte viac narúša to, čo je zaužívané – a spôsobom, akým to dokáže iba Y-3.

Nájdi v sebe skrytého rebela

Či už sú to nekonvenčné strihy, alebo progresívne materiály, značka Y-3 každú sezónu prináša novú verziu seba. Vychádza pritom z dedičstiev adidas a Jodžiho Jamamota a na základe nich formuje svoj odvážny dizajnový jazyk. To však neznamená, že by jej chýbala inovatívnosť – práve naopak. Jej interpretácia nadčasových kúskov je neodškriepiteľne avantgardná a približuje sa dosiaľ neprebádanej budúcnosti.