alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Y-3

 
[160]

Dopraj si kúsok japonskej kultúry v športovom streetovom oblečení z kolekcie Y-3. Vytvor si nenapodobiteľný štýl za pomoci oblečenia a doplnkov z kolekcie Y-3 pre všetky vekové kategórie a konfekčné veľkosti.

1 / 4
Strana:z 4

Kolekcia Y-3, to je výsledok spolupráce, ktorá raz a navždy zmenila svet módy

Ikonické prvky, ktoré už na prvý pohľad definujú značku adidas a už desiatky rokov ich milujú ľudia zo všetkých kútov planéty. A výnimočný japonský dizajnér Yohji Yamamoto, ktorý sa nebojí ohýbať pravidlá módy a jeho rukopis je obdivovaný a rešpektovaný všade na svete. Z tejto spolupráce, ktorá začala už v roku 2003 a v priebehu času sa stala jednou z najúspešnejších spoluprác svojho druhu v dejinách módy, jednoducho muselo vzniknúť niečo výnimočné. A výsledkom je kolekcia Y-3, kde Y definuje meno Yohli Yamamoto a číslovka 3 definuje dizajnový prvok 3-Stripes, ktorým je značka adidas legendárna a typická.

adidas Y-3 je značka, ktorá zmazala rozdiel medzi high-end fashion a športovou módou

Produkty z kolekcie Y-3 sú presne také, aké by si od takejto spolupráce očakával. Svieža športová móda adidas so svojimi špecifickými prvkami dostala vďaka rukopisu Yohjiho Yamamota úplne nový rozmer, zasiahla úplne nové publikum a vytvorila módny segment, ktorý dovtedy prakticky neexistoval – luxusnú športovú módu. Športové oblečenie adidas vyladil vďaka svojmu nezameniteľnému štýlu do absolútnej dokonalosti a kolekcia Y-3 sa stala doslova "crème de la crème" produktov adidas. Kolekcia Y-3 priťahuje najväčšie svetové módne ikony a Yohji Yamamoto je dnes aj vďaka tejto spolupráci jedným z najvýznamnejších a najuznávanejších dizajnérov vôbec.

Povýšil už výnimočné produkty

Každý jeden produkt z kolekcie Y-3 je výnimočný nielen vďaka dizajnovým prvkom v podaní Yohjiho Yamamota, ale je vyrobený aj z materiálov, ktoré kvalitatívne výrazne prekračujú bežný štandard. Z kolekcie sú veľmi obľúbené topánky, tenisky a iná obuv, ale nájdeš tu aj rôzne typy oblečenia, od tričiek, cez mikiny, až po legíny. Yohji Yamamoto svoj rukopis ale požičal aj rôznym doplnkom ako sú tašky či čiapky. Už takmer dve dekády trvajúca spolupráca je len ďalším dôkazom, že v móde hranice neexistujú, stačí mať len trocha odvahy. A že so správnymi ľuďmi je možné aj už výnimočný produkt posunúť na úplne novú úroveň.