alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Yung 96

 
[1]

adidas Yung 96 prinášajú 90. roky do nového tisícročia

Inšpirácia tenisiek Yung pramení práve v intenzívnych 90. rokoch minulého a počiatočných rokoch tohto tisícročia. Že ti je táto éra blízka? O to lepšie! Prenes sa do sveta jednoduchých videohier, rozpixlovaných fotiek a videí či rytmickej tanečnej hudby. Tieto tenisky sú takým skvostom, že by si zaslúžili účasť v teniskovej sieni slávy. adidas Yung 96 sú pre rebelské duše, ktoré nechcú byť prehliadnuteľné. Môžeš si namiešať outfit tak, že si dáš minimalistický vrch a Young ti vybalansujú celý outfit, čím budú dokonalým vyvážením farieb a štýlu.

Úžasná dizajnová nostalgia adidas Yung

Každý si rád zaspomína na pekné časy. A myslíme si, že ani ty nebudeš výnimka. Už len všetky výzvy typu vtedy a teraz či facebookové spomienky spred rokov nás privádzajú do jemne emočného rozpoloženia. Ale všetko s mierou, samozrejme. Ak si si možno súhlasne pokýval hlavou, tak sú adidas Yung 96 presne pre teba. Tieto tenisky ťa totiž prenesú v čase do minulosti. Možno aj do tej, v ktorej si ešte nebol na svete. V každom prípade to bude veľmi osviežujúca cesta v teniskách, ktoré ešte podčiarknu tvoju výraznú osobnosť.

Prečo teda chceš mať adidas Yung?

Yung tenisky sú to pravé pre teba, ak máš rád mohutnejšiu obuv, ktorá je v prvom rade najviac pohodlná. A mohutnejšia mimochodom neznamená automaticky ťažká. Práve naopak. adidas Yung 96 sú neskutočne ľahké a chodí sa v nich tak dobre. Väčší komfort ti zabezpečí tlmiaci materiál EVA, ktorý tvorí medzipodrážku. A taktiež prvok Torsion System, čo pre teba v preklade znamená, že ti Yung spevnia stred chodidla. A poďme k dizajnu, ktorý ťa pravdepodobne zaujíma najviac. Originals adidas Yung majú dizajn s viacerými vrstvami. Ak si spomínaš na staré klipy s výraznými farbami či overalmi zo "šušťavého" materiálu, spomínaš si správne. Ale neboj sa, Yung nie sú vytvorené z tohto materiálu, ale z kvalitnej kože s metalickými prvkami. A to všetko zakončíme robustnou podrážkou, ktorá je retro sama o sebe. Farby sú to, čo si na Yung zamiluješ. Môžeš byť novodobý klasik a siahnuť po jednofarebnej verzii, súdiť ťa rozhodne nebudeme. Pri niektorých modeloch by však bola veľká škoda zľaknúť sa farieb a nezlepšovať si náladu týmito nádhernými kúskami každý deň.