Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

Obuv adidas Boost

(produkty 686)
1 / 15
Strana:z 15

Obuv adidas Boost

Technológia adidas Boost sa stala svetovým fenoménom takpovediac zo dňa na deň. Vďaka unikátnym vlastnostiam, ktoré tento materiál ponúka, sa stal výraznou podporou nielen pre bežcov. Okrem topánok pre bežcov je totiž využívaný aj v množstve ďalších topánok učených na šport, pretože vďaka svojej energetickej návratnosti výrazne pomáha pri podaní špičkového výkonu. Veľkej obľube sa teší aj medzi voľnočasovými kúskami. S krásnym a moderným dizajnom totiž topánky s technológiou Boost ponúkajú neuveriteľný komfort.

Športové využitie

Oproti konkurenčným technológiám ponúka adidas Boost až o 20 % vyššiu návratnosť energie. Vďaka tomu vás aj po dlhom behu nebudú bolieť nohy, kolená a kĺby z otrasov, a vaše telo si uchová viac energie. Technológia Boost sa využíva v mnohých podrážkach určených na šport. Tie sa v závislosti od svojho zloženia delia od najpevnejšej podrážky, ktorá Boost vôbec nevyužíva, až po najvyššiu radu topánok Ultraboost, kde je podrážka vytvorená 100 %-ne z materiálu adidas Boost. Vyberajte si z topánok, ktoré sú najvhodnejšie pre konkrétny šport. Okrem bežeckých topánok je materiál Boost určený aj na iné športy, akými sú napríklad tenis, basketbal, golf či pozemný hokej. K dispozícii máte aj unikátne topánky na snowboard a mnoho ďalších.

Pohodlné topánky

Obuv adidas Boost je skvelou voľbou pre každého, kto trávi veľa času na nohách, má rád dlhšie prechádzky, chce svoje telo ochrániť pred otrasmi, alebo sa venuje konkrétnemu druhu športu. Technológia Boost sa okrem športovcov a športovkýň stala populárnou aj medzi tehotnými ženami, a to práve vďaka schopnosti tlmenia otrasov.

Moderné topánky

adidas Boost je skvelou modernou technológiou vhodnou na takmer každý šport. Okrem toho však máte na výber aj z moderných dizajnových topánok. Popri zberateľských a dizajnérskych kúskoch si môžete vybrať aj zo stáleho radu od návrhárky Stelly McCartney, ktorá Boost využíva v mnohých topánkach. Keď sa spoja moderné technológie, špičkoví dizajnéri a skvelé nápady, nemôže to dopadnúť inak ako takýmito unikátnymi topánkami.