alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Boost

 
[729]
Tenisky Ultraboost 5 DNA Running Lifestyle
Obuv Terrex Skychaser 2 Mid GORE-TEX Hiking
Tenisky Ultraboost 21 x Parley
Tenisky Ultraboost 21 COLD.RDY
Tenisky Ultraboost 21 COLD.RDY
Tenisky Terrex Two Ultra Primeblue Trail Running
Tenisky NMD_R1
Tenisky Ultraboost 1.0 DNA Running Sportswear Lifestyle
Tenisky Ultraboost 22
Tenisky Ultraboost 5 DNA Running Lifestyle
Tenisky Ultraboost 5 DNA Running Sportswear Lifestyle
Tenisky Ultraboost 5 DNA Running Lifestyle
Tenisky Ultraboost 22
Tenisky ZX 22 BOOST
Tenisky Ultraboost 5.0 DNA
Tenisky ZX 22 BOOST
Šľapky Adilette Boost
Tenisky NMD_R1 Primeblue
Tenisky CrazyFlight Tokyo Volleyball
Tenisky NMD_R1 Primeblue
Tenisky Ultraboost 4.0 DNA
Tenisky NMD_R1
Tenisky adidas by Stella McCartney SolarGlide
Tenisky Ultraboost 22
Tenisky Solarglide 5
Tenisky Pureboost 22
Tenisky Terrex Free Hiker GTX Hiking
Tenisky ZX 22 BOOST
Tenisky NMD_R1
Tenisky adidas by Stella McCartney Treino
Tenisky Ultraboost 22
Tenisky CrazyFlight Tokyo Volleyball
ZX 5K BOOST
Tenisky Ultraboost 19.5 DNA Running Sportswear Lifestyle
Tenisky ZX 22 BOOST
Tenisky NMD_R1
Tenisky Ultraboost DNA
Tenisky NMD_R1 Refined
Tenisky Ultraboost 22
Tenisky NMD_R1
Tenisky Ultraboost 4.0 DNA
Tenisky Nite Jogger Fluid
Tenisky Ultraboost 5 DNA Running Sportswear Lifestyle

Revolučná technológia adidas Boost ti pomôže vylepšiť osobák

Keď sme v roku 2013 prvýkrát predstavili technológiu adidas Boost, vedeli sme, že sme vytvorili niečo revolučné. Niečo, čo pretrvá dlhé veky a vo svete športovej obuvi zanechá výraznú stopu. Medzipodrážka adidas Boost zmenila štandardy, ktoré boli pri bežeckej obuvi dovtedy zaužívané, a priniesla dokonalú responzívnosť. Každému jednému bežeckému kroku vrátila kus vloženej energie späť, a posunula tak hranice výkonov o poriadny kus ďalej. Koniec koncov, desiatky rokov hľadania dokonalého riešenia a tri roky intenzívneho vývoja sa museli zákonite prejaviť. Na výsledok, ktorý sme v podobe technológie adidas Boost dosiahli, sme dodnes hrdí.

 Boost – medzipodrážka ovenčená úspechmi

Tisíce malých vzduchových vačkov v medzipodrážke, to je tajomstvo technológie Boost, ktorá je súčasťou našej obuvi od roku 2013. Používame ju dodnes a máme s jej vývojom aj naďalej veľké plány. Táto technológia pri došľape vráti časť kinetickej energie späť, takže je každý tvoj odraz o niečo silnejší a vyvoláva pri behu až neskutočný pocit ľahkosti. A to sa na bežeckých ováloch, mestských tratiach či pri bežných vychádzkach jednoducho hodí!

Kultová športová technológia v uliciach veľkomiest 

Výsledkom tejto technológie bolo niekoľko medzinárodných úspechov na najslávnejších svetových podujatiach. Zvláštnu pozornosť si zaslúži fakt, že svetový rekord v ženskom maratóne z apríla 2017 bol dosiahnutý práve v týchto bežeckých topánkach. Hoci sa nemusíš hnať priamo za svetovým rekordom, vždy sa môžeš spoľahnúť, že technológia Boost ti výrazne pomôže pri vylepšovaní svojich osobákov. adidas Boost dnes patrí medzi najznámejšie a najvyhľadávanejšie technológie v oblasti športu. Vďaka tomu úžasnému pocitu pohodlia a uľahčenému kroku však prenikla aj do ďalších odvetví a implementovali sme ju aj tam, kde sme to pôvodne neplánovali. Preto dnes túto medzipodrážku nájdeš v našich bežeckých modeloch, ako aj v teniskách na cvičenie či basketbal. Dokonca aj v niektorých našich streetwear edíciách, kde si môžeš užívať dokonalý došľap či doskok pri všetkých možných pouličných kúskoch.