Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

Copa Mundial

(produkty 1)
veľkosť
športova podkategórie
Cena
€ 54 - € 55

Nesmrteľná klasika

Keď sa v roku 1979 uviedli na trh tieto kopačky, nikto vtedy netušil, ako veľmi sa preslávia. Copa Mundial sú dnes svetovým unikátom a vzorom pre ďalšie generácie kopačiek. Táto dnes už klasika prišla na trh ako kopačky určené na Majstrovstvá sveta vo futbale v Španielsku, ktoré sa konali v roku 1982. Z toho pochádza aj názov týchto kopačiek, pretože Copa Mundial znamená po španielsky „svetový pohár“. Hoci sa stali obľúbené prakticky okamžite, nikto v tej dobe nepočítal s tým, že dodnes sa ich predá viac ako 10 miliónov kusov.

Vysoká kvalita

Vysoké predaje a ich nezmenený dizajn od roku, kedy sa uviedli na trh, hovorí o kvalite týchto kopačiek asi to najdôležitejšie. Kopačky sú to obľúbené vďaka svojmu poctivému spracovaniu a životnosti, ktorá často predstavuje viac ako niekoľko sezón. Vynikajú aj vďaka pohodlnému vnútru topánok.

Hoci je dizajn týchto kopačiek už viac ako 30 rokov starý, kopačky Copa Mundial sa tešia veľkej obľube aj medzi dnešnými hviezdami futbalových štadiónov a nadšencami tohto športu po celom svete. Medzi hviezdy svetového formátu, ktoré si obľúbili tieto kopačky, patria napríklad Zinedine Zidane.

Celý zvršok kopačiek Copa Mundial je vyrobený z kože. Je veľmi príjemne priedušný, takže umožní nohe dýchať. Je tiež mäkký a dobre sa prispôsobí tvaru vášho chodidla, vďaka čomu vám nielenže poskytne vysoký komfort, ale zároveň vďaka nemu získate toľko dôležitý cit pri kontakte s loptou. Kopačky adidas Copa Mundial sú skrátka ikonou a synonymom kvality medzi všetkými kopačkami po celom svete. Ich dizajn inšpiroval množstvo ďalších edícií futbalových kopačiek. Čo je možno najvýpovednejšie, do dnešnej doby dokážu bez problémov konkurovať aj tým najmodernejším super kopačkám.

Pre milovníkov farieb

Pre všetkých, ktorým sa zdajú pôvodné kopačky Copa Mundial tak trochu fádne a rokmi okukané, priniesol adidas aj vzácne farebné edície nazývané Samba, ktoré boli vydané pri príležitosti Majstrovstiev sveta vo futbale v Brazílii.