alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

HIIT

 
[85]
1 / 2
Strana:z 2

Komfort na dosah počas HIIT tréningu

Pusti sa do náročného workoutu s pohodlným HIIT oblečením od adidas. Už sa nemusíš trápiť nad spoteným tričkom alebo nad pocitom prehriatia počas intenzívneho tréningu. S HIIT oblečením adidas tvoje cvičenie naberie na kvalite! Nie len že adidas materiály absorbujú vlhkosť, ale aj ťa udržia v suchu a dokonca nájdeš aj produkty, ktoré majú chladiaci efekt pri ktorom sa neprehreješ. Môžeš si vybrať z variabilnej ponuky produktov ako sú tričká, tielká, športové podprsenky, legíny alebo šortky v rôznych veľkostiach pre mužov a ženy. Množstvo produktov je z recyklovaného materiálu, takže podporíš aj boj proti plastovému odpadu.

Vytvor si workout outfit ktorý neoľutuješ

Každý HIIT tréning si vyžaduje maximálne sústredenie bez rozptýlenia. Napríklad kompresné spevňujúce legíny ti spevnia svaly a vzadu na kolenách ťa spoľahlivo schladia kvôli umiestnenej sieťovinovej ploche. Predĺžené tielka z jemného elastického materiálu absorbujú vlhkosť a udržia ťa v suchu. Rovnako majú aj perfektný strih na cvičenie, pre maximálnu flexibilnosť. Do teplého počasia využi adidas priedušné tréningové tričká, ktoré obsahujú chladivý materiál, ktoré majú strih s pohybom bez obmedzení. Ak ťa v horúcich dňoch láka obliecť si skôr šortky, skús ľahké šortky adidas s elasticitou pre každý drep a sieťovinovými plochami pre schladenie počas tréningu.

Tvoje HIIT oblečenie vydrží intenzitu

Pokiaľ chceš cvičiť v teplom počasí vonku, v zimnom vo fitku alebo doma v pohodlí, HIIT oblečenie od adidas s tebou udrží krok. Vytvorené pre silnú intenzitu, vie si poradiť pri flexibilne náročných cvikoch alebo aj pri rýchlych intervaloch. Ženská športová podprsenka adidas má integrované vetranie, tak akýkoľvek cvik precítiš bez prehriatia. Zároveň má stabilizačné ramienka, ktoré kvôli svojmu strategickému uloženiu podporuje telo a spevňuje. Vyber si z mužských alebo ženských legín s elastickým pásom, ktorý ťa udrží na mieste s výberom medzi malým strihom alebo klasickým. Vyber sa na HIIT workout so štýlovým a komfortným adidas oblečením, ktorých výber neoľutuješ.