alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Reflexné mikiny

 
[19]

Reflexné mikiny adidas s neprehliadnuteľným dizajnom

Mikiny sú bezpochyby jedny z najobľúbenejších kúskov oblečenia na celom svete. A sú na to párne dôvody! Vyznačujú sa totiž predovšetkým maximálnym pohodlím, rovnako ako sa vyznačujú i reflexné mikiny adidas. Tie sú vyrobené z jemných látok, ktoré sú veľmi príjemné na dotyk a ľahko sa nosia. Žiadne ťažké materiály, práve naopak – akoby vážili ako pierko. No aj napriek tomu dokážu spoľahlivo zahriať v chladnejšom počasí. Reflexné mikiny sa vyznačujú svojim osobitým štýlom, ktoré im prepožičiavajú reflexné prvky na ich povrchu. Na plné obrátky z nich srší športový duch, čo veľmi jasne vyjadruje aj logo adidas a svetoznáme tri pásiky 3-Stripes. Budeš sa v nich zaručene cítiť pohodlne a sebavedomo!

Reflexná mikina adidas aj s kapucňou do nepohody

Reflexná mikina adidas je skvelým kúskom aj do miernej nepohody. Keď sa vonku schladí, nemeň svoje plány. Nahoď na seba reflexnú mikinu a vykroč na cestu prekonávania svojich tréningových cieľov. Pre čo najväčší komfort si môžeš cez hlavu prehodiť pohodlnú kapucňu s podšívkou. Tá sa veľmi hodí ak začne vonku pofukovať chladný jesenný vetrík. Vďaka špeciálnej absorpčnej úprave materiálu budeš aj počas svojho najvyššieho tempa v príjemnom suchu. Nahromadený pot ti bez zbytkov odvedie od pokožky a poskytne jej prríjemný pocit sviežosti. Ruky si môžeš zohriať v predných kengurích vreckách. Prípadne si do vreciek so zipsom bezpečne odložiť všetky svoje drobnosti. Určite ťa potešia aj detaily ako vrúbkované manžety a lem, ktoré mikinám dodajú šmrnc.

Dopraj si kvalitu a pohodlie

Reflexné mikiny adidas ti poskytnú dostatok pohodlia na tréning alebo pohodovú vychádzku po meste s priateľmi. Ide o štýlové oblečenie a zároveň vďaka kvalitným materiálom aj o odolné kúsky. Vrámci starostlivosti o ne ich neodporúčame bieliť ani inak chemicky čistiť. Farebné kusy je vhodné prať s rovnako farebným oblečením. Pokiaľ sa na mikinách nachádza zips, do pračky ich hoď zapnuté. Presnejšie tipy vrámci starostlivosti o oblečenie nájdeš pri konkrétnom produkte.