alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Športové oblečenie

 
[2420]

Vyberaj si z ponuky športového oblečenia Sportswear, ktoré je oslavou športu a životného štýlu svojou univerzálnosťou a zmyslom pre pohodlie. Vystúp z radu a vstúp do sveta minimalizmu a jednoduchosti!

Kolekcia športového oblečenia ako oslava športu a životného štýlu

Žijeme v dobe, kedy čoraz častejšie čelíme stresu, rýchlemu životnému štýlu a nedostatku pohybu. Je čas uvoľniť svoju myseľ aj telo, zabudnúť na problémy a vyraziť do „sveta“. Tak vyskoč z gauča a začni si plniť svoje sny. Pohyb je prejavom života. Je jeho podstatou. Športové oblečenie adidas ti pomôže vyjadriť túto podstatu. Vyjadriť svoju osobnosť. V štýle, ktorý je ti vlastný, a s prednosťami najmodernejších športových technológií. Hovoríme o pohodlnom fitness oblečení, v ktorom môžeš zdolať každú výzvu, vyčnievať z radu alebo sa voľne pohybovať. Pohodlie je sila. Dodá ti odvahu a naštartuje tvoj potenciál. Prepracované strihy rešpektujúce tvoj pohyb, funkčné ľahké materiály, dizajn kombinujúci nové prvky s klasickým lookom značky, reflexné prvky pre tvoju bezpečnosť.

Športové oblečenie a výbava pre teba, od hlavy po päty

My v adidas veríme, že šport je cestou k sebazdokonaľovaniu i nájdeniu svojho pravého, autentického ja. Rovnako autentické by malo byť aj oblečenie, ktoré nosíš. Vyberaj si z ponuky dámskeho aj pánskeho športového oblečenia, ktoré je moderné a vyžaruje športovú DNA každým svojim kúskom. V ponuke nájdeš pánske teplákové bundy, tepláky, tričká, kraťasy, tenisky a pre dámy okrem toho šaty, sukne, klobúky, tašky a ponožky. V kolekcii športového oblečenia sa snúbi športový duch so životným štýlom. Oddychuj a cíť sa pohodlne na pohovke alebo sa stretávaj s kamošmi na štadióne či v parku alebo podnikaj výlety a pikniky v prírode. A to všetko v športovom oblečení adidas!

Univerzálna kolekcia športového oblečenia

Veríme, že šport pozitívne ovplyvňuje kvalitu nášho života . Ak sa chceš sústrediť iba na to podstatné – na radosť z pohybu a štýlový look – v športovom oblečení adidas sa budeš cítiť pohodlne a moderne. Vrstvenie jednotlivých častí oblečenia ti pomôže účinne sa chrániť pred chladom a vetrom a zároveň vyzerať trendovo. Správne zvolené materiály ťa schladia pri nadmernej námahe, v chladnom počasí ťa zas ochránia pred chladom. Neobmedzujú ťa pri pohybe a perfektne sedia.

"