alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Kopačky na umelú trávu

 
[20]
Tenisky Flexcloud 2.1 Field Hockey
Tenisky Adipower Field Hockey 2.1
Tenisky Adipower Field Hockey 2.1
Kopačky Predator Edge+ Artificial Grass
Kopačky Predator Edge.1 Low Artificial Grass
Kopačky Copa Sense.1 Artificial Grass
Tenisky Divox 1.9S
Tenisky Hockey Youngstar
Tenisky Hockey Youngstar
Tenisky Fabela X Empower
Tenisky Fabela X Empower
Kopačky Predator Edge.1 Artificial Grass
Kopačky X Speedportal+ Artificial Grass
Kopačky Predator Edge+ Artificial Grass
Kopačky Predator Mutator 20.1 Artificial Grass

Správna obuv na trávnik

Pre každého, kto hrá futbal, je dôležitá správna obuv. Kvôli nesprávne zvolenej podrážke sa totiž môžete kedykoľvek pošmyknúť, alebo vás po zápase môžu neznesiteľne bolieť nohy. Rovnako ako majú svoje využitie kolíky či halové podrážky, takisto je dôležité zvoliť správnu obuv na umelý trávnik. Práve preto sú tu adidas Astro Turf, špeciálne kopačky na umelú trávu. Je to obuv, ktorá vám ponúkne nezameniteľný pocit opory a stability.

Umelý povrch a turfy

Podrážka na umelú trávu alebo iné suché a tvrdé povrchy je vymyslená tak, aby vám znížila tlak na chodidlo, zlepšila vašu stabilitu na tomto povrchu a zlepšila tak vašu kontrolu nad loptou. Podrážka je vylepšená o množstvo menších gumených špuntov – turfov. Hoci je táto podrážka veľmi dobrá a poskytuje naozajstnú oporu, rad adidas Astro Turf je vytvorený výhradne za účelom priniesť špičkové kopačky na umelú trávu. Vďaka unikátnemu dizajnu viete vyťažiť z podrážky maximum, odhaliť svoj potenciál a zúročiť hodiny tréningu. Nezabudnite, že podrážka je určená na umelú trávu – pri využití podrážky napríklad na vyššej prírodnej tráve či vlhkom prírodnom trávniku sa môžete veľmi ľahko pošmyknúť.

Ikonické kopačky

Medzi radom kopačky na umelú trávu adidas Astro Turf nájdete ikonické dizajnové kopačky, akými sú napríklad X, Tango a Ace, ale aj obľúbené a jedinečné kopačky Predator či Nemeziz. Dostupný je tiež dizajn kopačiek slávneho futbalistu Lionela Messiho. Vďaka širokému spektru dizajnov sa tiež nemusíte obávať, že by ste si nenašli kopačky, ktoré vám nesadnú na nohu, alebo že nenájdete svoju obľúbenú farebnú kombináciu, známu z modelov určených na trávnik. Na výber sú totiž všetky štandardné strihy a štýly, ktoré adidas vyrába aj na prírodné trávniky, a sú dostupné pre mužov, ženy i deti. Ak teda máte svoje obľúbené kopačky, ktoré používate na trávniku, môžete ich nájsť aj v rade adidas Astro Turf a nemusíte si pritom zvykať na obuv s iným zvrškom, farbou či citlivosťou.