alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Obuv adidas adipower

 
[4]

adidas a golf

Pri golfe je dôležité maximálne sústredenie. Práve preto adidas vytvoril špeciálnu edíciu golfových topánok adidas Adipower. Táto obuv adidas dokonale spĺňa všetky potreby hráčov golfu a pomáha im podať čo najlepší výkon na trávniku.

Pohodlie a podpora ako nikdy predtým

Tenisky Adipower určené na golf sú výnimočným kúskom obuvi. Majú vodu odpudivú vrstvu, vyrobenú z priedušného materiálu Climastorm, vďaka ktorej ostanete v suchu a nič nenaruší vaše pohodlie. Zvršok tenisiek je taktiež spevnený po stranách a je navrhnutý presne pre golfové podmienky. Pri pohybe do strán vám poskytne podporu, vďaka ktorej sa môžete maximálne koncertovať na odpálenie loptičky. O vaše pohodlie sa rozhodne postará aj Boost, technológia najaktívnejšieho tlmenia, akú adidas uviedol na trh. Obuv adidas Adipower vám dá to, čo žiadne iné topánky určené na golf. Strategicky premyslená podrážka má veľmi uvážene umiestnené plochy s obrovským záberom. Funkčné plochy Adiwear vám tak dodajú potrebný záber, zabezpečia stabilitu a priľnavosť. Vďaka tomu vám odpadne mnoho starostí a budete sa môcť sústrediť iba na hru. Dostupné sú aj alternatívy s bezšnurovacím zapínaním. Tenisky s týmto tipom zapínania sa rýchlo prezúvajú, veľmi dobre sedia, vďaka nepremokavému dizajnu sú vhodné aj do horších podmienok a poskytujú vám vysoký komfort.

S týmito topánkami sa môžete venovať golfu v akomkoľvek veku. Samotný vek pre vás nebude výrazným obmedzením. Správne zvolená obuv hrá v golfe veľmi veľkú úlohu a dokáže výrazne ovplyvniť váš výkon. Stavte preto na topánky adidas Adipower. Tieto topánky vám zaručene pomôžu v absolútnom sústredení sa a ničím nerušenej hre. Zvalcujte trávnik v krásnej a funkčnej obuvi a pomôžte si na každej jamke. Podpora vychádzajúca z nôh totiž dokáže značne ovplyvniť váš švih a vaše napriahnutie. Správna obuv vám zaručí, že sa do svoju úderu budete môcť vždy správne oprieť a pomôže vám aj s tým najnáročnejším odpalom. Pocíťte ten rozdiel, vyskúšajte obuv adidas Adipower!