alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Crazy

 
[5]

Basketbalové srdce

Odkedy sa séria Crazy po prvýkrát dostala na pulty v predajniach adidas, prešla si vskutku dlhou cestou rôznych vylepšení. Táto séria je výrazná svojím nezameniteľným lookom, ktorý je naozaj „Crazy“. Ak patríte medzi odvážlivcov a fanúšikov extravagantnejších kúskov, odvďačí sa vám skvelými vlastnosťami. Pôvodne dizajnový zážitok, určený viac pre potechu oka, sa rokmi stal obuvou a oblečením pre všetkých priaznivcov tejto značky a výrazným prvkom športového a streetového štýlu naprieč celým svetom. A teraz čaká na vás!

Od zložitého dizajnu topánok sa dnes očakáva aj skvelá podpora technológií, ktoré sú doslova všadeprítomnou súčasťou modelov Crazy. Či už ide o modely s tobolkovou medzipodrážkou, tie inšpirované basketbalovým ihriskom, alebo najmodernejšie tenisky s futuristickým dizajnom a našuchovacím obúvaním, vždy sa môžete tešiť na poriadny náklad technológií, ktoré sa postarajú o vaše pohodlie a bezpečnosť. Mnohé modely, z ktorých vychádza séria Crazy, boli predtým športové, no dnes ide o sériu pod záštitou Originals a produkty z tejto rady môžete bežne nosiť aj do ulíc.

Technológie s dušou

Celá séria adidas Crazy je výslovne synonymom basketbalu. Dizajn topánok je extravagantný, no stále prijateľný a funkčný. Keďže je to séria na prvý pohľad priam futuristická, adidas vás prekvapí aj vylepšenými technológiami. Jednou z nich je napríklad zosilnený zvršok topánky Primeknit, ktorý nielenže dokonale obopne váš členok, ale zároveň vám dodá istotu v každom kroku. Jeho zosilnená konštrukcia mu predlžuje životnosť a pomáha vašu nohu udržať aj pri vyššej záťaži. Časté sú aj prvky s TPU materiálom alebo tobolková podrážka, ktorá je dotvorená materiálom Boost. Práve táto kombinácia vám dodá nezabudnuteľný pocit pri chôdzi. adidas okrem toho vylepšil aj Torsion System, ktorý obnoví na prednej časti vášho chodidla energiu pri došľape a zvýši vašu stabilitu v strednej časti.

Tenisky adidas Crazy budú vašou jasnou voľbou, najmä ak patríte medzi milovníkov dizajnu a funkčných materiálov. Nezabúdajte však, že edícia Crazy vám okrem topánok v basketbalovom štýle ponúka aj iné kusy oblečenia, vychádzajúce z dizajnu paluboviek.