alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas- športu a štýlu
adidas

Domáce oblečenie

 
[2063]

Aj v domácom oblečení môžeš vyzerať dobre. V našej ponuke oblečenia nájdeš všetko, čo potrebuješ na voľný čas aj na prácu z domu – v rôznych štýloch, farbách a materiáloch.

povrch
Cena
€ 5 - € 200
5200

AJ V OBLEČENÍ NA DOMA MȎŽEŠ VYZERAŤ DOBRE

Veľa času z nášho života trávime mimo domova, v kancelárii, škole, divadle, reštaurácii, v obchode. Prídu chvíle, keď potrebujeme vypnúť a oddýchnuť si v kruhu svojej rodiny a načerpať novú energiu. Práve domov je miestom, kde oddychujeme a popri tom upratujeme, varíme, pečieme, hráme sa s deťmi. Zostať doma však neznamená mať na sebe od rána do večera oblečené pyžamo alebo vyťahané tričko a tepláky. Aj v domácom oblečení môžeš vyzerať dobre. Oblečenie na doma musí spĺňať niekoľko požiadaviek, a síce musí byť pohodlné, držať tvar a ľahko udržiavateľné. V našej ponuke oblečenia na voľný čas nájdeš všetko, čo potrebuješ – v rôznych štýloch, farbách a materiáloch.

PRÁCA Z DOMU

Používaním moderných technológií v každodennom živote a dostupnosťou internetu sa zmenil aj náš pracovný život. Čoraz viac ľudí sa snaží nájsť si prácu, ktorá umožňuje pracovať z domu aspoň jeden deň v týždni. Pre mnohých z nás je to splnený sen, pretože práca z domu poskytuje veľa výhod. Vyhovuje hlavne mamičkám, študentom či ľuďom, ktorí veľa cestujú, alebo sa miesto ich bydliska nachádza ďaleko od miesta výkonu práce. Ak aj ty patríš medzi nich, vyber si pohodlné domáce oblečenie z oficiálneho webu adidas. Ak obľubuješ nestarnúcu klasiku, siahni po overených kolekciách Originals alebo 3-Stripes, ktoré ťa nikdy nesklamú. Je na tebe, či si vyberieš tepláky vo voľnejšom alebo úzkom strihu, mikinu s kapucňou alebo bez a v predĺženom alebo skrátenom strihu.

TEPLÁKY NIELEN NA TRÉNING

Už dávno neplatí, že tepláky sú určené len na tréning. Môžeš ich nosiť doma len tak, ale aj pri návšteve parku, pri stretávaní sa s priateľmi a vybavovaní záležitostí mimo domova. S našimi teplákmi MUST HAVES sa budeš cítiť pohodlne v každej situácii. Záleží nám na tom, aby bavlna, z ktorej vyrábame naše mikiny a tepláky, bola pestovaná v ekologickejších podmienkach.