Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Čapice

(produkty 18)

3-Stripes logo

Ikonické 3-Stripes logo adidas majú všetky čapice so športovou dušou. Toto logo značí, že pri týchto kúskoch sa využívajú technológie od adidas alebo špeciálne materiály, ktoré sú zárukou lepších vlastností. Hoci sú tieto čiapky navrhnuté s veľmi športovým dizajnom a s ohľadom na skvelé technológie, nesklamú vás ani v meste a počas bežného dňa.

adidas Originals

Čapice adidas Originals sú skvelým doplnkom každého outfitu. Sú dobrým spojením pohodlia a pútavého looku. Mnohé z nich majú kvalitne vyšívané vzory, takže ich farebnosť a celková životnosť je predĺžená poctivým spracovaním. Častým prvkom je tiež preložená manžeta, ktorá čiapku výrazne ohraničuje. Logo 3-Stripes v tomto prípade nájdete výrazne znázornené, zväčša vyšité na manžete. K Originals patria napríklad dizajny navrhnuté umelkyňou Hattie Stewart, ktorá ako londýnska ilustrátorka navrhla čapicu z jemného úpletu a nad lemom znázornila dve veľké vyšívané oči. Logo trojlístka prešlo jemne do úzadia a objavuje sa až na zadnej strane.

Špeciálne kúsky

Veľmi žiadané sú tiež špeciálne kúsky, ktoré boli dizajnované v rámci spolupráce adidas s poprednými futbalovými klubmi alebo svetovými dizajnérmi. Jedným z príkladov je obľúbená čiapka v štýle klubu Real Madrid. Okrem toho, že môže byť imidžovým doplnkom vášho outfitu, je vyrobená zo špeciálnej zmesi rýchloschnúcich a priedušných materiálov. Mnohé iné čiapky adidas z týchto špeciálnych edícií sú zasa vybavené technológiami, vďaka ktorým sa nemusíte obávať ani tej najtuhšej zimy.

Funkčné čapice

Nejedna adidas čiapka využíva technológie zo série Clima365. Medzi športovými čiapkami sú obľúbené napríklad kúsky s technológiou Climalite. Táto technológia dokonale odvádza pot od vašej pokožky. Napríklad čiapka Climalite Loose je určená na náročné tréningy. Je vyrobená z mimoriadne ľahkých materiálov. S touto čiapkou vás okolie počas tréningu ľahko spozoruje, pretože má na sebe aj reflexné prvky. Využívajte preto pri svojich tréningoch profesionálne vybavenie. Detaily ako sú šilty a čapice dokážu nielen spríjemniť samotný šport, ale pomôžu vám aj so sústredením, pretože pot alebo počasie vás už nebudú rozptyľovať.